tegen NEC Jong Ajax herstelt zich Gabri geschorst Vervolg van pagina 7 Nadat de voorzitter instemming had voor punt 6 bestemming resultaat, er décharge van de directie voor het gevoerde beleid en van de Raad van Commissarissen voor het gehouden toezicht op het door de directie gevoerde beleid was verleend, de machtiging aan de directie tot inkoop van eigen aandelen was aangenomen en de benoeming van ac countant BDO was aangenomen, kon hij na tweeënhalf uur de vergadering sluiten. week mee met Jong Ajax. Jan Vertonghen en Michael Krohn- Dehli die beiden tegen AZ ook speelden, schoven ook tegen NEC aan bij Jong Ajax. Maar spits Rydell Poepon ont popte zich tot de held van de maandagavond. Hij zorgde persoonlijk voor een 2-0 voor sprong. De eerste goal maakte hij na een half uur spelen, toen hij de rebound van een verwoestend schot van linksbuiten Markus Rosenberg alsnog achter de Nijmegense doelman werkte, 1-0. Hoewel Ajax aanval na aanval Jong Ajax heeft deze week een goed resultaat uitvoerde, bleef die stand tot ruim een uur neergezet tegen Jong NEC. Nadat de vorige spelen op het scorebord staan. Pas toen was wedstrijd in de Beloftencompetitie, uit bij het opnieuw Poepon die voor lucht zorgde bij AZ, was uitgelopen op een deceptie met een de Amsterdammers, 2-0. 7-1 nederlaag als gevolg, slaagden de jonge Tien minuten voor tijd gaf Javier Martina Ajacieden er tegen NEC in om de smaak van de terechte zege extra glans. De rechtsbuiten de overwinning terug te krijgen. De voor- schoot van dichtbij raak: 3-0. Zo kreeg het gaande week sprak trainer Aron Winter uit- treffen toch nog een uitslag die recht deed aan voerig met zijn spelers. Alles om de neuzen het spelbeeld. weer dezelfde kant op te krijgen na het teleur- 'Over het grote aantal kansen dat we vooral stellende verlies bij AZ. Zaken waar Winter de eerste helft creëerden, ben ik tevreden,' extra aandacht aan besteedde, zag de coach blikte Jong Ajax-trainer Aron Winter terug, tegen Jong NEC wel goed worden uitgevoerd. 'We hebben ook weinig weggegeven. Toch De spelers waren bereid voor elkaar te werken wilden we af en toe te veel met de bal, waren en schroomden niet een stap harder te lopen, we te wild in de acties. Daardoor werden soms Wel had Winter een paar versterkingen van verkeerde keuzes gemaakt. In de tweede helft de A-selectie tot zijn beschikking. Markus maakten we weliswaar twee treffers, maar dat Rosenberg, Edgar Manucharyan en Dennis hadden er zo vijf of zes kunnen zijn. Dat is dus Gentenaar speelden in tegenstelling tot vorige iets waar ik niet tevreden over ben.' Ajax Kick Off Willem II Nieuws 9 Gabri moet de wedstrijd van vanmiddag tegen Willem II aan zich voorbij laten gaan. De Spaanse middenvelder kreeg in het verloren duel tegen Sparta van afgelopen zondag de gele kaart voor geschoteld door scheidsrechter Ruud Bossen. Aangezien het zijn vijfde gele kaart van het seizoen was, is Gabri automatisch een wedstrijd geschorst.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 9