Ajax heeft de punten nodig 2SM^ Voorwoord 5 Ajax heeft, na een mindere reeks in de eredivisie, de punten vandaag nodig. Na de goede maar verloren wedstrijd tegen PSV, het terechte gelijkspel met FC Twente en de uitglijder bij Sparta is Ajax op de ranglijst gedaald naar de derde plaats, met zes punten achterstand op PSV. Dat is nog niet onoverkomelijk, maar de Amsterdammers moeten uiteraard niet te veel achterop raken. Het elftal van trainer Henk ten Cate zal dan ook tot op het bot gemotiveerd zijn om vandaag tegen Willem II de drie punten met overtui ging binnen te halen. De Tilburgers maakten het Ajax vorig seizoen knap lastig in het competitieduel tussen beide ploegen in de Amsterdam ArenA. Een rake kopbal van Markus Rosenberg was toen net genoeg om de zege veilig te stellen. Net als vorig seizoen staat Willem II niet erg hoog op de ranglijst, al bewijzen de 'Tricolores' zo nu en dan best aardig te kunnen voetballen. Ajax mag en zal de opponent vandaag dan ook niet onder schatten. Met de steun van de vele Ajacieden op de tribune gaat de Amsterdamse trots op jacht naar een goed resultaat. Uitgever Ajax i.s.m. www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement Robert Bisschops Redactie Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Joris Zandbergen Medewerkers Marcel Baas Riske Betten Saar van Bueren Claudia Hendriksen Hennie Schuurman Arnout Verzijl Advertentie-acquisitie Frank Meijer Michel Loopik Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director Gerard Hertsenberg Druk Van der Weij, Hilversum Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. ISSN: 1872-4744 Ajax Kick Off Willem II

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5