Terugblik 37 Orlando Engelaar haakt Urby Emanuelson. spelende Zdenek Grygera in de slotfase met een kopbal nog dichtbij een doelpunt. De bal ging net naast en daarmee kreeg de wed strijd de uitslag die volgens het spelbeeld terecht was. Ajax probeerde het een tijdje door de lucht, maar Sander Boschker was ongenaakbaar. ik dat we voldoende stootkracht hebben. En we hebben toch al 30 goals gemaakt in dertien wedstrijden.' Een winnende treffer tegen FC Twente zat er echter niet in voor Ajax, al was de goed Eredivisie Zondag 19 november 2006 - Amsterdam ArenA - 49.364 Scheidsrechter: Kevin Blom Ajax - FC Twente 1-1 (0-1) Scoreverloop: 8. Orlando Engelaar 0-148. Wesley Sneijder 1 -1 Ajax: Maarten Stekelenburg, Zdenek Grygera, John Heitinga (74. George Ogararu), Jaap Stam Urby Emanuelson, Gabri, Hedwiges Maduro (46. Thomas Vermaelen), Wesley Sneijder, Tom de Mul, Klaas Jan Huntelaar, Kenneth Perez (46. Nicolae Mitea) Coach: Henk ten Cate Niet ingezet: Kenneth Vermeer, Olaf Lindenbergh, Roger, Markus Rosenberg FC Twente: Sander Boschker Jeroen Heubach, Ramon Zomer, Kennedy Bakircioglu, Otman Bakkal (50. Peter Niemeyer), Karim El Ahmadi, Orlando Engelaar, Blaise N'Kufo, Sharbel Tourna (70. Sergio Zijier), Robbie Wielaert, Luke Wilkshire Coach: Fred Rutten Niet ingezet: Bas Sibum, Wout Brama, Anatoli Gerk, Cees Paauwe, Niels Wellenberg Wesley Sneijder met de mascotte van Ajax - FC Twente, Django Warmerdam van Ajax D2. Zdenek Grygera werd de Ajacied van de wedstrijd. Ajax Kick Off Willem II

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 36