Vol Beloften 35 Favoriete eten: Italiaans is altijd goed. Pasta's zijn meestal goed en lekker. Een dag ruilen met...: Ronaldinho. Volgens mij heeft hij door alle hectiek rondom zijn persoon nooit rust. Mooiste goal: Ik scoor niet zo gek veel. Als C-junior scoorde ik ooit op een toernooi in Frankrijk. Het was niet alleen een mooie goal, het was ook de winnende in onze fi nale tegen Paris Saint Germain. Grootste voetbalkwaliteit: Ik ben sterk in de persoonlijke duels en kan ook goed kop pen. Nog werken aan: Vele dingen kunnen beter. De passing bijvoorbeeld, of mijn rechter been. Ook het meevoetballen van achteruit kan beter. Favoriete club buiten Ajax: Internazionale. Ik kan dat eigenlijk niet zo goed uitleggen. Ik heb gewoon een zwak voor die club. Na Ajax zou ik ook best bij Inter willen spelen. Mooiste wedstrijd: Dat is mijn debuutwed strijd, vorig seizoen, voor Jong Ajax tegen sc Heerenveen. Favoriete voetballer: John Terry van Chelsea vind ik heel goed. Paolo Maldini en Jaap Stam zijn ook grootse spelers. Mooiste moment uit Ajax-historie: Het win nen van de Champions League in 1995. Idool buiten voetbal: Mijn vader is een voor beeld voor me. Hij is ook een goede vriend. Hoogtepunt in carrière: De dag waarop ik mijn contract tekende bij Ajax. Dieptepunt: De blessures die ik tot nu toe heb gehad. Drie jaar terug brak ik bijvoor beeld mijn been. Lastige club als tegenstander? Feyenoord. Al moet ik wel zeggen dat de wedstrijden tegen Feyenoord vooral altijd ook erg leuk zijn om te spelen. Het blijven toch Klassiekers. Toekomstverwachting: Binnen twee jaar hoop ik mijn studie af te ronden. Daarna wil ik verder als profvoetballer. Ook wil ik me verder ontwikkelen als mens. Ajax Kick Off Willem II

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 34