E co co CU Jong Ajax is de kweekvijver voor het eerste elftal van morgen. De Beloften van Ajax werken hun thuiswedstrijden grotendeels op maandagavond af op jeugdcom plex de Toekomst. In deze rubriek Vol Beloften krijgen de talenten van Ajax de kans zich te presenteren aan de supporters. Deze keer Dustin Huisman, verdediger. 34 Vol Beloften Naam: Dustin Huisman. Geboren: 4 november 1984 te: Amstelveen. Geen voetballer, dan...: Was ik toch wel in de sport actief geweest. Wellicht als sport- marketeer, of als leidinggevende bij een sportbond. Passie buiten het voetbal: Leuke dingen doen met vrienden. Pa Broers/zussen: Ik heb een oudere broer, Michiel. Positie: Centrale verdediger. Links- of rechts- benig: Linksbenig. In de jeugd heb ik ook linksback gespeeld. Lengte: 1.93 meter. Gewicht: 85 kg. Bij Ajax sinds: Van 1994 tot 2001 speelde ik in de jeugd. Daarna voetbalde ik onder meer in de Ajax Zaterdag 1. Contract vanaf: 1 januari 2006. Vorige club(s): AFC, FC Volendam en Haarlem. Opleiding: Ik heb HAVO gedaan. Nu volg ik de studie commerciële economie aan de Johan Cruijff University. Ik zit nu in mijn derde jaar. Het is best moeilijk om op het veld en op school optimaal te presteren. Bovendien ben ik een jaar gestopt met mijn studie. Dan is het extra moeilijk om het weer op te pakken. Relatie: Ik ben vrijgezel. Geloof/Bijgeloof: Bijgelovig ben ik niet. Wat geloof betreft ben ik joods. De vrijdag is daarom een echte familiedag. Vakantie: Het liefst ga ik naar Milanomarri- tima, een badplaats in Italië. Het is daar gezellig, niet al te toeristisch en betaalbaar. Muziek: R&b en pop. Favoriete tv-programma: Ik kijk weinig tele visie. Eigenlijk alleen naar sportprogram ma's als De Wedstrijden, Studio Sport en Voetbal Insite. Beste film: Zwartboek vond ik mooi en in drukwekkend. Mooiste boek: 'Komt een vrouw bij de dokter' van Kluun. Het is vooral een mooi boek vanwege de herkenbaarheid. Het verhaal speelt zich onder meer af op het Leidseplein en in de Pijp. Krant/tijdschrift/website: Thuis lees ik De Telegraaf en de Voetbal International. Op internet houd ik www.ajax.nl in de gaten. Willem II Ajax Kick Off

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 33