„Nog lang geen polonaise" Q\ Cirebro ZONDAG 26 NOVEMBER 2006 AANVANG 12.30 UUR Glas lijsten tel.:010-2653945 CAPTAIN'S CABIN „Achteraf begreep ik dat niet iedereen het tegen NEC een sprankelende wedstrijd vond. Maar als trainer vond ik het wél een heel goede wedstrijd, omdat we als team een goed collectief vormden, heel duidelijk onze afspraken nakwamen en met z'n allen bereid waren om keihard te werken. Goed georganiseerd, degelijk en vol overtuiging. Dat vond ik heel knap. Maar na de 9 punten uit onze laatste 4 wedstrijden lopen we niet ineens de polo naise. We moeten nog heel veel inhalen, maar we hebben nu tenminste wél weer de aansluiting. Deze ploeg beseft terdege dat elke wedstrijd een finale is, en finales vragen om een bepaalde bena dering. Daarbij heeft terug- of vooruit kijken geen enkel nut. Het gaat nu puur om hét moment. Uiteraard zijn we wél erg blij met de goede resul taten van de laatste wedstrijden. Daarvoor gaan m'n complimenten allereerst uit naar de spelers en m'n collega's van de staf. Met z'n allen hebben we geprobeerd om de rustte bewaren rondom het elf tal. Dit ondanks alle kritieken alle druk van binnen- en buitenaf. Natuurlijk wisten we wel dat de resul taten ver beneden peil waren, maar we wisten óók dat er veel kwaliteit in de ploeg zit. Vanmiddag spelen we tegen Ajax. Een zeer sterke ploeg die wil en kan voetballen, maar die ook een heel zwaar programma heeft. Afgelopen zondag een gelijkspel tegen Twente en donderdag de wedstrijd tegen Praag voor Europees voetbal. Wij kunnen vrijuit tegen ze spelen. Vóór aanvang van het seizoen zijn we met onze groep bepaalde doelstellingen met elkaar overeen gekomen. Eén daarvan was dat we tegen de top 4 minimaal één thuiswedstrijd zouden winnen. Vorig jaar hebben we geen enkele van die wedstrijden gewonnen, nu hebben we er nog twee te gaan, dus het wordt hoog tijd dat we een keer gaan stunten. Daarbij realiseren we ons dat we in principe niets hebben te verliezen, behalve het goede gevoel van de laatste tijd. Dus willen we absoluut geen zeperd meer zoals tegen PSV. We willen het publiek een leuke wedstrijd voorschote len en hopen daarbij, met een schuine knipoog, op een goed resultaat." Ruim assortiment glas lijsten op maat gemaakt. Wij leveren o.a.: - (on)geslepen glas en spiegels - reparaties aan huis of werkplaats - zandstraalwerk glas in lood - (foto)lijsten inlijstwerk Treubstraat 13-15 (hoek Bergselaan), R.dam openingstijden: di t/m za van 9.00 tot 17.30 uur Geopend van maandag t/m vrijdag vanaf 12.00 uur keuken tot 21.00 uur zaterdag en zondag af te huren voor feesten en partijen. Gelieve te reserveren op tel 010 4366849 Calandstraat 8a - 3016 CB Rotterdam www.captainscabin.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5