SPARTANEN! ZONDAG 26 NOVEMBER 2006 AANVANG 12.30 UUR COLOFON ixHT Uitgever: www.zpress.nl Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Tel: 078-6397070 Fax: 078-6397071 Acquisitie: Dave van der Hoek Michel de Vroed Financiële Administratie: Z-Press sport media BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Redactie: Otto Roth Louis Dumoulin Dick Rietveld Cerritvan Loon IMiels Fieggen Redactiecoördinator: Patrick Leemans Fotografie: Awé Krijger Opmaak: Nauta en Haagen, Helmond Bettina van de Ven Druk: Drukkerij Coos Ouderkerk a/d IJssel Sparta op Internet: www.s pa rta- rotte rda mn I Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. 26e jaargang nr. 7 en Ajacieden, van harte welkom op Rotterdamse bodem. Welke voetbalkenner in Nederland zou na de dramatische '1 uit 9' heb ben kunnen voorspellen, dat Onze Glorie na 13 wedstrijden plotseling 10 punten bijeen zou hebben vergaard? Jawel: uit de laatste 4 wed strijden behaalden we 9 punten door winst op achtereenvolgens Willem II, ADO en NEC. Zonder nu meteen in een soort euforiestemming te geraken, mogen we toch wel opmerken dat er beduidend méér lichtpuntjes aan de horizon zijn verschenen, dan een aantal weken door de grootste optimist voor mogelijk werd gehouden. Natuurlijk verkeren we nog steeds in zwaar weer, maar sinds 29 oktober zijn er wél al drie zwaluwen gesignaleerd. Dus wat betreft de komende lente lijkt het nu al goed te zitten Naast vreemd, onbegrijpelijk, verrassend, verbazingwekkend, kan het blijkbaar ook héél snel gaan in de voetballerij. Zó snel zelfs dat we inmiddels naar bóven durven te kijken. Laten we ons spiegelen aan de FC Groningen; de enige ploeg die na een vergelijkbare, dramatische start (seizoen 2002-2003 met 2 uit 11 de Nacompetitie alsnog ontliep. Sparta gaat deze prestatie hopelijk evenaren en zich tijdig veilig spelen. Maar hoewel een elftal vleugels kan krijgen, wanneer een gewijzigde opstelling vruchten blijkt af te werpen, is het nog maar de vraag of we vandaag tegen de nummer twee voor een verrassing kunnen zorgen. Ondanks dat Ajax aantreedt met de zware trip van donderdag j.l. naar Praag nog in de benen, mogen we de realiteit niet uit het oog verlie zen. De Amsterdammers zijn en blijven - al jaren - één van de smaak makers in de nationale competitie, hebben een selectie om van te watertanden en zijn in staat, óók wanneer het elftal niet optimaal draait, het geluk af te dwingen. Toch blijven we optimistisch en loeren we vanmiddag op die ene kans om voor een verrassing te zorgen, waarna we met z'n allen zullen genie ten als De Wedstrijden bij Talpa gaat beginnen. Samenvattend: We wensen u een geweldige voetbalmiddag toe. Otto Roth

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 3