Vol Beloften 35 Murat Yildirim aan de bal tijdens Jong Ajax - Jong FC Groningen. Favoriete eten: Ik heb niet echt een favoriet gerecht. Ik houd wel veel van Turks eten met gehakt en rijst. Maar ik eet niet elke dag Turks hoor! Een dag ruilen met...: Niemand! Ik ben blij met mijn leven. Mooiste goal: Die maakte ik toen ik nog bij Hellas Sport speelde. Ik scoorde met een schot van een meter of 23. Het was nog be langrijk ook, want het stond nog 0-0. Grootste voetbalkwaliteit: Mijn techniek en het feit dat ik een winnaarsmentaliteit heb. Nog werken aan: Kopduels winnen en het passen met mijn linkerbeen. Favoriete club buiten Ajax: Juventus vind ik altijd leuk om naar te kijken. Mooiste wedstrijd: De kampioenswedstrijd met de Al, twee jaar geleden. We speelden thuis tegen Vitesse en wonnen. Volgens mij met 4-1, maar helemaal zeker weet ik dat niet meer. Favoriete voetballer: Emre en Nedved. Mooiste moment uit Ajax-historie: Dat was 1995 toen Ajax zoveel prijzen pakte. Iedereen had het over Ajax. Ik heb zelf, ik was acht jaar, ook veel wedstrijden op tele visie gezien en kan me nog herinneren dat ze de Wereld Beker omhoog tilden. Idool bulten voetbal: Ik heb niet echt een held. Mijn ouders zijn wel mijn idolen. Hoogtepunt in carrière: Dat ik Talent van het jaar werd op de Toekomst. Dieptepunt: Die heb ik gelukkig nog niet gehad. Lastige club als tegenstander? De verdedi gend spelende clubs, die met z'n tienen achter de bal blijven hangen. Zoals bijvoor beeld Heracles en RKC. Toekomstverwachting: Ik hoop dat ik met voetbal mijn brood kan verdienen. Ik hoop dat 't bij Ajax kan. Als dat niet lukt, dan bij een andere club. Ik probeer zo ver mogelijk te komen! Ajax Kick Off FC Twente

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 34