Verplichte buscombi naar Gent Maak kans op wedstrijdshirts in de UEFA Cup Nieuws 7 Ajax heeft voor supporters die de UEFA Cupwedstrijd Zulte Waregem - Ajax willen bezoeken een verplichte buscombi opgelegd gekregen van de gemeente Gent. Omdat het stadion van Zulte Waregem niet aan de UEFA-eisen voldoet, wijkt men uit naar Gent. Ajax heeft er alles aan gedaan om op een normale vervoerswijze af te kunnen rei zen. Daarnaast kijkt Ajax nog naar alterna tieve opstapplaatsen. Informatie hieromtrent volgt. Een positief punt is dat Ajax in plaats van het verplichte minimumaantal van 640 kaarten, 900 kaarten in het uitvak tot zijn beschikking heeft. Ajax raadt supporters met klem af om rondom de wedstrijd naar het centrum van Gent af te reizen, omdat in België de moge lijkheid bestaat mensen administratief aan te houden en de overheid aangegeven heeft hiervan gebruik te zullen maken. Dit houdt in dat de politie supporters zonder opgaaf van reden 24 uur vast kan houden op het po litiebureau. Daarnaast zullen de aangehou den supporters op moeten draaien voor het vervoer naar het bureau, hetgeen standaard minimaal €100,- kost. Ajax geeft na elke UEFA Cupwedstrijd de 11 wedstrijdshirts weg. Deze worden gesigneerd door alle spelers. Wil jij kans maken op een van deze shirts? Steun je club dan in de UEFA Cup. Om kans te maken op deze prijs hoef je je niet speciaal op te geven. Je stoelnummer is je lotnummer. In de rust van de wedstrijden zullen de winnaars op de stadionschermen bekend worden gemaakt. De eerste wedstrijd, tegen Austria Wien, is achter de rug en is gewonnen (3-0). Op 30 november volgt de tweede thuiswed strijd in deze poule tegen Espanyol. Dit kan een beslissende wedstrijd zijn voor een vervolg in de UEFA Cup. De verloting van de shirts zal in de rust van deze wedstrijd plaatsvinden. Als jouw vak, rij en stoel nummer op de schermen verschijnen, ben je de gelukkige winnaar van een van deze unieke shirts. Houd 30 november in de rust de schermen dus goed in de gaten! Heb je nog geen kaarten voor Ajax - Espanyol en wil jij ook naar deze wedstrijd? Er zijn nog kaarten beschikbaar. Kaarten zijn te koop via verkooppunten van TicketBox. Dit zijn sigarenwinkels waar ook staatsloten worden verkocht, en daarnaast zijn ze ook in alle Free Record Shops verkrijgbaar. Bel voor een verkooppunt bij jou in de buurt 0900 - 9393 (0.45 ct p/m) of kijk op www. ticketbox.nl. De losse kaarten kun je ook online te bestellen, thuis vanuit je luie stoel. Kijk hiervoor en nog veel meer informatie op www.ajax.nl. Ajax Kick Off ADO Den Haag

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 7