Groot klasseverschil in de Kuip Feyenoord - Ajax 38 Terugblik Eredivisie Zondag 22 oktober 2006 - Stadion De Kuip, Rotterdam - 45.000 Scheidsrechter: René Temmink Feyenoord - Ajax 0-4 (0-2) Scoreverloop: 12. Klaas Jan Huntelaar 0-137. Klaas Jan Huntelaar 0-2, 50. Kenneth Perez 0-3,62. Kenneth Perez 0-4 Feyenoord: Henk Timmer, Serginho Greene, Philippe Léonard (30. Royston Drenthe), =1 Sebastian Pardo, Karim Saïdi, Dwight Tiendalli, Danny Buijs, Jonathan de Guzman (52. Nicky Hots), Theo Lucius, Ali Boussabon (46.1 Pierre van Hooijdonk), Angelos Charisteas Coach: Erwin Koeman Niet ingezet: Patrick Lodewijks, André Bahia, Stein Huysegems, Joonas Kolkka Tom de Mul speelde een goede eerste helft in Rotterdam. was als trotse koploper naar Rotterdam ge komen. Feyenoord sukkelde al het hele sei zoen met zijn vorm. Misschien dat juist dat gegeven zorgde dat een wervelend startend Feyenoord geen munt uit de beginfase wist te slaan en dat het Klaas Jan Huntelaar na de eerste de beste corner van Kenneth Perez wel lukte om Henk Timmer te verslaan. Die tik kwam bij de ploeg van trainer Erwin Koeman zo hard aan, dat Feyenoord in de resterende tachtig minuten bleef wankelen op de fragiele benen. Ajax profiteerde nog drie maal en dat had best vaker gekund en Wesley Sneijder speelde onopvallend goed tegen Feyenoord. Ajax: Maarten Stekelenburg, Urby Emanuelson, Zdenek Grygera, John Heitinga, Gabri, Hedwiges Maduro, Wesley Sneijder, Jaap Stam (25. George Ogararu), Tom de Mul (57. Mauro Rosales), Klaas Jan Huntelaar, Kenneth Perez (69. Thomas Vermaelen) Coach: Henk ten Cate Niet ingezet: Kenneth Vermeer, Olaf Lindenbergh, Roger, Markus Rosenberg Hoe groot het verschil in puntenaantal op de ranglijst ook is, de wedstrijden tussen Feyenoord en Ajax staan, bijna, altijd op zichzelf. In de Kuip en in de Aren A spelen andere sentimenten dan de eerder behaalde resultaten die nooit een garantie zijn voor het winnen van de Klassieker. Maar in de eerste editie van het seizoen tus sen beide rivalen leek het verschil in positie wel degelijk een toontje mee te blazen. Ajax AD0 Den Haag Ajax Kick Off

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 37