Met een goed gevoel aan de start Ajax ontvangt vanavond Austria Wien in de eerste wedstrijd van de groepsfase van de UEFA Cup. De club uit Wenen heeft een moeilijke fase achter de rug, maar de Oostenrijkse ploeg heeft sinds kort het lek weer boven. Ajax zal scherp moeten blijven om te zorgen dat in deze eerste van twee thuiswedstrijden in groep F (over vier weken is Espanyol te gast in de Amsterdam ArenA) de punten naar de thuisclub gaan. Hopelijk bent u weer massaal op dit Europa Cupduel afgekomen en biedt ons elftal datgene waar u voor naar het stadion komt: aanvallend, creatief en dominant voetbal. Ons eerste elftal mag met een goed gevoel aan de start van dit UEFA Cupavontuur staan. Ajax voert nog steeds de ranglijst van de Eredivisie aan, na uitzeges op onder meer FC Utrecht, Feyenoord en, recentelijk, sc Heerenveen. Dat deze traditioneel lastige uitwedstrijden allemaal door Ajax gewonnen zijn, zegt veel over de vooruitgang die het team heeft geboekt, niet in de laatste plaats op het mentale vlak. Het is verheugend te zien dat het elftal plezier uitstraalt bij alles wat het doet en dat de band met de supporters, die onze dub prima gesteund hebben in die lastige uitduels, sterk is. Maar al deze positieve punten zijn op zich geen garantie voor een goede prestatie in de UEFA Cup. Elke wedstrijd opnieuw zal Ajax moeten bewijzen dat het op de weg omhoog is. Elke keer weer moeten de Ajacieden op het veld aan de Ajacieden op de tribune laten zien dat het de moeite waard is om de volgende keer weer naar het stadion te komen. Een goed resultaat tegen Austria Wien zou een mooi begin kunnen zijn van een succesvolle Europese campagne. Namens de clubleiding van Ajax wens ik alle Ajacieden een fijne voetbalavond. Maarten Fontein Uitgever Ajax i.s.m. www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement Robert Bisschops Redactie Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Joris Zandbergen Medewerkers Marcel Baas Riske Betten Saar van Bueren Claudia Hendriksen Hennie Schuurman Arnout Verzijl Advertentie-acquisitie Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director Gerard Hertsenberg Druk Van derWeij, Hilversum Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. ISSN: 1872-4744 Ajax Kick Off Austria Wien

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5