Een dag ruilen met...: Mijn vader. Maar dan Idool buiten voetbal: Ik vind Ton Boot, de om hem eens mijn uren te gunnen. Hij werkt basketbalcoach, een geweldige man. Met heel lange dagen bij Albert Heijn. hem zou ik wel eens willen praten. Mooiste goal: Ik heb een keer tijdens een wedstrijd gescoord. Dat was op toernooi in Varsseveld met de BIIk mocht een penalty nemen en die ging raak! Grootste voetbalkwaliteit: Ik win vrij veel een tegen een situaties. Nog werken aan: Het reageren op de voorzet voor de goal en aan mijn linkerbeen. Favoriete club buiten Ajax: FC Barcelona. Mooiste wedstrijd: Ajax BI - PSV BI. We speelden heel goed die wedstrijd en ik keepte ook goed. Ook voor het publiek was het een mooie wedstrijd die we met 4-3 wonnen. Favoriete voetballer: Daar is geen twijfel over mogelijk: Edwin van der Sar natuurlijk. Mooiste moment uit Ajax-historie: Het jaar 1995 was toch wel het meest bijzonder. Hoogtepunt in carrière: Dat zijn er twee of ei genlijk drie. Het moment dat ik hoorde dat ik bij Ajax mocht voetballen en toen ik een contract tekende. En ook dat ik de voorbe reiding met Ajax 1 mee mocht maken. Dieptepunt: Ik heb weinig dieptepunten ge had. In het eerste jaar bij de Al heb ik een operatie aan mijn meniscus ondergaan. Dat was aan het einde van het seizoen. Dus ik kon in de vakantie revalideren. Veel gemist heb ik toen niet. Lastige club als tegenstander? De toppers en Volendam uit. Met Jong Ajax hebben we daar nog nooit gewonnen en met de A-tjes volgens mij ook niet vaak. Toekomstverwachting: Ik probeer prof te worden. Bij welke club is de vraag. Ik hoop natuurlijk hier bij Ajax. Ajax Kick Off Austria Wien Vol Beloften 39 Marco van Duin werd vorig seizoen met de A1 kampioen van Nederland.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 38