£3 O O 00 CU Jong Ajax is de kweekvij ver voor het eerste elftal van morgen. De Beloften van Ajax werken hun thuiswedstrij den grotendeels op maandag avond af op jeugdcomplex de Toekomst. In deze rubriek Vol Beloften krijgen de talenten van Ajax de kans zich te presen teren aan de supporters. Deze keer Marco van Duin, keeper. 38 Vol Beloften Naam: Marco Rudolf van Duin. Geboren: 11 februari 1987 te: Warmenhuizen. Broers/zussen: Broer Dennis van 22 en zusje Cindy van 15 jaar. Positie: Doelman. Links- of rechtsbenig: rechtsbenig. Lengte: 1.89 meter. Gewicht: 75 kg. Bij Ajax sinds: Juli 1997 in de D2. Contract vanaf: 1 juli 2006 tot en met 30 juni 2008. Vorige club(s): Vios W uit Warmenhuizen. Opleiding: Ik heb VMBO afgerond en toen heb ik twee jaar CIOS gedaan, maar het was niet meer te combineren met spelen bij Ajax. Relatie: Ik heb sinds een jaar een vriendin. Geen voetballer, dan... Wel iets in de sport. Daarom heb ik ook het CIOS gedaan. Wat precies weet ik niet. Passie buiten het voetbal: Onder vrienden zijn of een 'bioscoopje pakken' met mijn vrien din. Of gewoon lekker bij Vios kijken.. Geloof/Bijgeloof: Nee/Jazeker. Voor elke wed strijd moet ik even de palen aanraken. Vakantie: Ik ga graag naar Spanje. Lekker ontspannen en even niet met voetbal bezig zijn. Muziek: Ik houd van alle soorten muziek. Alleen klassieke muziek vind ik niets. Favoriete tv-programma: Prison Break, maar dat is inmiddels afgelopen. Beste film: The Green Mile. Ik houd van films die zich in de gevangenis afspelen of die psychologisch van aard zijn. Mooiste boek: Ik lees weinig, maar van team genoot Cees Keizer kreeg ik laatst het boek 72 Dagen in de Andes over een groep rug- byspelers en hun familie die strandden in het Andes-gebergte. Dat was een interessant boek. Krant/tijdschrift/website: Schager Courant/ VI/www.ajax.nl en ajaxshowtime.com die mijn broer mede heeft opgericht. Favoriete eten: De Hollandse pot. Ik houd enorm van eten en van groenten. Een bloem koolschotel behoort wel tot de favorieten. Austria Wien Ajax Kick Off

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 37