Prijzen verloting sc Heerenveen Extra prijzen 2 vrijkaarten streek festival in Gersloot op vrijdag 3 november 2006 2 vrijkaarten streek festival in Gersloot op zaterdag 4 november 2006 Colofon De prijzen kunnen tot een half uur na afloop van de wedstrijd worden afgehaald in de ruimte van Aktie '67, onder de tribune van vak 8 te bereiken via de omloop rond het veld. Met Bricquebec - Jitijzer - Geradbraakt (Aanvang 22.00 uur) Met Jovinlc en de voederbietels (Aanvang 22.00 uur) Meubelcheque t.w.v. 115,- aangeboden door Resi Wooncentrum te Wommels Mountainbike aangeboden door "Care Schadeservice" Heerenveen/ Drachten/Leeuwarden Dinerbon t.w.v. 75,- aangeboden door Restaurant Zalencentrum "De Tjongersprong" te Nieuwehorne Waardebon t.w.v. 75,- aangeboden door Max Mannenmode te Bolsward Waardebon voor een APK keuring voor uw auto te besteden bij Autoschadebedrijf F.K.Y. de Boer te Nijehaske, aangeboden door De Jong Assurantiën te Joure. Het adres voor al uw verzekeringen, hypotheken en pensioenen Waardebon t.w.v. 50,- aangeboden door Overdiep Herenmode Dracht 85, te Heerenveen Waardebon t.w.v. 45,- aangeboden door Visrestaurant De Brigantijn te Warten Waardebon t.w.v. 39,75- aangeboden door BP Business Park te Heerenveen Een pakket Friesland wijnen t.w.v. 25,- aangeboden door Organisatie en Cateringbedrijf 'Waal Friesland" te Langweer Dinerbon t.w.v. 25,- aangeboden door Hotel eetcafé Duhoux te Wirdum Fruitmand aangeboden door schoonmaakbedrijf Fre de Haan Heerenveen Goedgekeurd door burgemeester en wethouders van Heerenveen nr. WKB.-06.3001882 d.d. 11 april 2006 (De netto opbrengst komt ten goede aan de oplei ding van jeugdspelers bij Sportclub Heerenveen) Uitgave Aktie '67 Oplage 100.000 exemplaren. Verschijnt bij alle com petitiewedstrijden van sc Heerenveen, Alsmede beker-, europese- en vriend schappelijke wedstrijden in het Abe Lenstra-stadion. Acquisitie Fred Offringa, Jan Landman, Jitse Zielman, Henk v.d. Meer, Jan Haanstra, Jaap Vogelzang, Wouter Bles. Redactie Bert Veenstra, Jan v.d. Wijk, Karin Smit, R.T. de Jong, Gerard Kerkstra, Mark Postma, Eelco Leijten, Sipke Tjerkstra, Jan Haanstra. Ontwerp lay-out Ruitervorm, Joure Drukwerk en opmaak van der Eems Heerenveen Jupiter 10/i, 8448 CD Heerenveen Tel. 0513-646666 www.vandereems.nl Verspreiding en verkoop Medewerkers Aktie '67 Rabobank Klassement Jitse Zielman en Roel de Jong Leiding verkoop, verlotingsprijzen Douwe Wijnstra, Evert v.d. Velde 29

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 29