Waarover spraken zij? de pers Groeneveld Top Enkele reacties van supporters in Het Dagblad van het Noorden en de Leeuwarder Courant: Dit is altijd het oude liedje. Bij voetbal is de keeper de sluitpost en krijgt dus altijd op zijn kop wanneer het fout gaat. De fouten die voorafgaan aan een goal worden altijd door de veldspelers gemaakt. Daarnaast is het geen schande om uit eens te verliezen. Kijk ook even naar de begroting van Groningen 11 'a 12 miljoen. Heerenveen heeft het dubbele te besteden. Het kan straks niet uit blijven: Marco van Basten zal Roorda vanwege zijn "l<waliteiten"selecteren voor Oranje. Maar ook Ron Jans en zijn technische staf gaan niet vrij uit betreffende het zwakke spel van Roorda. Jans en de zijnen hebben nu eenmaal met als Van Basten, liever een elftal met brave jongens. Het was vooral Groningen wat vooral de eerste helft domineerde. Maar dan vind ik het toch ook weer de kwaliteit van Heerenveen om het achterin "dichf'te houden, al had Hansson cs. de handen vol aan Suarez. Vooral na de 2-0 had Groningen eigenlijk weinig meer in te brengen en kon Heerenveen mooi profiteren van de snelheid van Alves, die het natuurlijk prachtig afmaakte. Dus heeft Heerenveen gewoonweg terecht gewonnen. Groningen was maar even dominant, voor de rest had Heerenveen er geen kind aan. Alles viel deze middag op de juiste plaats. En voor de zesde keer op rij verslaat Heerenveen Groningen op eigen terrein. De Uefa kan het chanteren niet laten: Als Sporting Charleroi de zaak Oulmers wint, kan dit wel eens het "einde betekenen van het interlandvoetbal", waarschuwde de UEFA Voor de zoveelste maal probeert de Europese voetbalbond met een dergelijke chantage de clubs weer in de rij te krijgen, zonder inhoude lijk ook maar iets aan de problemen te doen. Zoals bekend stapte het bestuur van Charleroi naar het Europese Hof van Justitie om van de FIFA 616 .000 euro (inclusief kosten en rentejschadevergoeding te eisen voor de bles sure die hun speler Oulmers opliep tijdens een vriendschappelijke wedstrijd met de nationale ploeg van Marokko op 17 november 2004. Voetbal on Line. De verhalen dat de uitschakeling van Ajax slecht zou zijn voor het Nederlandse voetbal, blijken gedeeltelijk onjuist: Doordat alleen PSV Nederland vertegenwoordigt in het miljoenen bal, kan het alle wedstrijdgelden die anders bestemd waren voor de Amsterdammers opstrijken. Het gaat naar verluidt om een aardige som: Ajax zou 45 hebben verdiend, PSV 55 maar dankzij die eigen goal van Ajax mag PSV nu ook de rest meenemen naar Eindhoven. Soccer News. Jan Haanstra. Zoekt u Reclame-artikelen of Textiel? Dé totaalleverancier uit Heerenveen groeneveld top.nl 10513 - 68 32 01 23

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 23