"Onze jeugd is blij met de Sponsor Loterij!" Sponsor jr»^IOTERIJ "De jeugdopleiding biedt toekomst aan jonge spelers. Voetbaltoekomst, maar ook maatschappelijke toekomst. Ongeveer 10% stroomt vanuit de jeugd opleiding door naar het betaald voetbal. De rest haalt het dus niet, maar heeft er wél discipline en teamspirit door gekregen. De Sponsor Loterij steunt ons bij dit beleid. Fantastisch!" De jeugd heeft de toekomst De Sponsor Loterij is maatschappelijk partner van de Eredivisie en steunt alle activiteiten rondom de jeugd-opleiding van het betaald voetbal. Jonathan de Guzman:"Zo zijn er speciale projecten om school kinderen kennis te laten maken met de voetbalsport. Ook worden er naschoolse activiteiten georganiseerd. Het soepel samengaan van voetbal en school krijgt veel aandacht. Maar ook het project Scoren voor Gezondheid waarin kinderen uit de buurt kunnen sporten met hun Feyenoord-idolen, is een goed initiatief van de Sponsor Loterij. Ik vind het stuk voor stuk geweldige projecten en dank de Sponsor Loterij hiervoor." Bedankt supporters, voor jullie steun! De Sponsor Loterij kan een club als Feyenoord financieel steunen dankzij de supporters die met ons meespelen. Jonathan de Guzman: "Van de loten die n bestelt gaat de helft naar de jeugdopleiding van Feyenoord. Elke maand eer en dat tikt aan! Er is een bel-actie ge weest onder onze supporters en die heeft 8.861 nieuwe loten opgeleverd. Dit betekent dat onze supporters via de Sponsor Loterij onze jeugdopleiding jaarlijks steunen met 350.000. Kortom, een win-win situatie. U steunt de Feyenoord-jeugd en maakt zelf kans op fantastische prijzen, élke maand weer. Dus neem een lot!" Ga naar sponsorloterij.nl en speel mee! Jonathan de Guzman, speler uit het eerste elftal. De loterij is goedgekeurd door de Minister van Justitie onder L.O. nummer 730/0002/5393381 d.d. 23/12/2005 J

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 78