'Ik heb veel stress gehad, ik piekerde en was niet te genieten' INTERVIEW KARIM SAIDI Erwin Koeman schrijft nooit een speler af. Waar eer der Pieter Collen en Ali Boussaboun al terugkeerden uit het Schimmenrijk, maakt Karim Saidi de laatste weken weer gewoon deel uit van Feyenoords hoofd macht. En dat terwijl de rol van de Tunesische verde diger in De Kuip uitgespeeld leek. 'Het is nu aan mij om te zorgen dat ik blijf spelen.' EROPSTANDlh Dat het weer goed gaat met Karim Saidi is de Tunesiër aan te zien. Hij dolt weer met iedereen, maakt grappen in de kleedkamer en lijkt in niets meer op de wat norse fi guur die tijden in een hoek zat. 'Ik ben een binnenvetter', legt hij uit. 'Van de blessures en al dat ge doe meteen eventuele transfer kreeg ik enorme stress. Ik zat maarte piekeren en was niet te genieten. Het liefst werd ik volledig met rust gelaten.' Steun van het thuisfront kon hij wel krijgen, maar Saidi was er niet naar op zoek. 'Zo min mogelijk. Als ik bijvoorbeeld geblesseerd ben, vertel ik dat niet aan mijn familie. Ze leven zo ontzettend mee en dan worden ze ongerust. Gaan ze elke dag bellen of ik al beter ben. Dat kan ik er dan niet bijhebben.' Hij geeft toe dat de periode van onzekerheid hem zwaar is geval len. 'Het was moeilijk, ja.' Hij maakt er een gebaar bij alsof hij er verder geen woorden aan vuil wil maken. Wat geweest is, is ge weest. 'Mijn concurrenten hebben hun kans gekregen en die gepakt. Zo gaat dat bij een topclub. Ik had er wel moeite mee toen ik afge lopen zomer geen toekomst meer leek te hebben bij Feyenoord. Met mijn zaakwaarnemer heb ik toen mijn opties besproken. Een vertrek leek de beste uitkomst. Ik was heel

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 70