Mooie prestatie in Utrecht Voorwoord 5 Ajax veroverde de vorige speelronde de koppositie in de Eredivisie, en het was ruim twee jaar geleden dat ons elftal die klassering op de ranglijst innam. Een te lange periode natuurlijk voor een ambitieuze topclub, en nu is het zaak dat we deze mooie positie behouden; het liefste natuurlijk tot na de laatste speeldag van de competitie! De zege op Utrecht kwam tot stand met goed voetbal, gecombineerd met een gezonde dosis strijdlust. Het was mooi om te zien hoe ons elftal de negatieve reeks in de Galgenwaard beëindigde middels een goede collectieve prestatie. Nadat Ajax op een prima manier had afgerekend met IK Start, rolde een goede loting voor de groepsfase van de UEFA Cup uit de koker. Het is een loting met perspectief voor Ajax en we hopen dat u als supporters massaal naar de Amsterdam ArenA komt om ons elftal te steunen in de thuiswedstrijden tegen Austria Wien en Espanyol en bij de uitduels tegen Sparta Praag en Zulte-Waregem. Vorige week waren Martin van Geel en ik in China, waar we een bezoek hebben gebracht aan de Chinese voetbal bond en enkele vooraanstaande clubs om te onderzoeken of en hoe Ajax een rol kan spelen in China. We zullen in nabije toekomst weten wat mogelijk is. Terug naar Nederland. Vanavond is FC Groningen te gast in de Amsterdam ArenA en het team van coach Ron Jans is een niet te onderschatten tegenstander. Ajax zal zich vanavond wederom van zijn beste kant moeten laten zien, om te zorgen dat we ook na dit weekeinde de ranglijst aanvoeren. Namens de clubleiding van Ajax wens ik alle Ajacieden een fijne voetbalavond. Maarten Fontein Uitgever Ajax i.s.m. www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement Robert Bisschops Redactie Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Joris Zandbergen Medewerkers Marcel Baas Riske Betten Saar van Bueren Claudia Hendriksen Wim Masker Hennie Schuurman Arnout Verzijl Advertentie-acquisitie Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving Z-Press Studios Colorscan Amsterdam Art director Gerard Hertsenberg Druk Roto Smeets Utrecht Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. ISSN: 1872-4744 Ajax Kick Off FC Grroningen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5