Hi f mi rde de le- De 3ral niet ;oal het ieen :1de De oeg slap och asse aan fien on- :rez van Ajacied van dc wedstrijd Terugblik 39 Urby Emanuelson maakte offensief en defensief indruk tegen NEC. Uiteraard was Kenneth Perez Ajacied van de wedstrijd. Uit handen van CSU krijgt hij de daarbij behorende prijs. Logischerwijs stak Ten Cate naderhand de loftrompet over Perez. Ook Emanuelson werd geprezen door de coach. Afgezien van de mankementen die een vroege (re) tref fer in de weg stonden, prees Ten Cate de groepsprestatie. 'We hebben, op één kans na, niets weggegeven en de nul gehouden. In drie thuiswedstrijden hebben we boven dien tien doelpunten gemaakt. Ik vind niet dat we slecht hebben gespeeld vandaag. De overwinning was dik verdiend. Vergeleken met de laatste wedstrijden hebben we beter gespeeld.' De mascotte van de wedstrijd, Achill Vaarnold van Ajax E1 poseert met Urby Emanuelson Eredivisie Zondag 24 september 2006 - Amsterdam ArenA - 46.081 Scheidsrechter: Bas Nijhuis Ajax - NEC 2-0 (0-0) Scoreverloop: 60. Kenneth Perez 1-0,82. Kenneth Perez 2-0 Ajax: Maarten Stekelenburg; Zdenek Grygera, Jaap Stam John Heitinga (87. Thomas Vermaelen)Urby Emanuelson; Gabri, Roger (46. Kenneth Perez), Wesley Sneijder; Mauro Rosales, Klaas Jan Huntelaar (77. Markus Rosenberg), Ryan Babel Coach: Henk ten Cate Niet ingezet: Dennis Gentenaar, Hedwiges Maduro, Olaf Lindenbergh, George Ogararu NEC: Gabor Babos; Muslu Nalbantoglu, Peter Wisgerhof Jonas Olsson, Youssef El-Akchaoui; Edgar Barreto (66. Günter Van Audenaerde), Mark Otten, Saïd Boutahar, Feme Snoyl; Chris Eagles (46. Brett Holman (72. Andrzej Niedzielan)), Romano Denneboom Coach: Mario Been Niet ingezet: Raymond van Emmerik, Dominique Kivuvu, Patrick Pothuizen, Rutger Worm Ajax Kick Off IK Start

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 39