Blik blijft omhoog gericht Voorwoord 5 Ajax ontvangt vandaag NEC in de Amsterdam ArenA en de Nijmegenaren vormden vorig seizoen een zwaar obstakel. We behaalden tegen NEC slechts een punt van de mogelijke zes in twee competitieduels; iets dat Ajax vandaag recht moet zetten, zeker met in het achterhoofd de nederlaag tegen Roda JC van vorig weekeinde. Het elftal zal de draad weer willen oppakken van de wedstrijd tegen Vitesse, toen Ajax met creatief, dominant en aanvallend voetbal op de helft van de tegenstander een prima prestatie leverde. Onze blik is dan ook onveranderd omhoog gericht. We willen zo snel mogelijk op de eerste plaats in de competitie terecht komen. Was er niet verloren in Kerkrade, dan had ons elftal al de koppositie ingenomen. Nu is Ajax er op gebrand om eerherstel te halen, via een goede overwinning op NEC. We zitten nu in de fase dat we druk met de supporters communiceren over, onder andere, het onlangs door Ajax gepresenteerde beleidsplan. Het is goed om met onze supporters van gedachten te wisselen en hun rol in het beleidsplan te bespreken. Voorafgaand aan de vorige thuis wedstrijd heb ik in gezelschap van ons erelid Bob Haarms het supportershome bezocht en het was er zeer gezellig. Ook is het interessant om ideeën direct van onze fans te horen. Ik ga dit seizoen regelmatig vanuit de verschillende vakken een wedstrijd bekijken en ook vandaag zal ik op de tribune zitten. Ik wens mijn medesupporters en uiteraard ons eerste elftal een mooie voetbalmiddag toe. Maarten Fontein Uitgever Ajax i.s.m. www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement Robert Bisschops Redactie Maarten Dekker Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Joris Zandbergen Medewerkers Marcel Baas Sander Berends Riske Betten Saar van Bueren Hennie Schuurman Arnout Verzijl Advertentie-acquisitie Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director Gerard Hertsenberg Druk Van der Weij BV Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zon schriftelijke toestemming van de ISSN: 1872-4744 Ajax Kick Off NEC

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5