■Parfeffflt 3linJ REGN Terugblik 37 Markus Rosenberg bekroonde zijn basisplaats in Noorwegen met een doelpunt: de 1-2 op aangeven van Babel. Gabri na een uur was dan ook geen verras sende ingreep van Ten Cate. De Spanjaard zorgde goedbeschouwd toch nog voor de beslissing, want de vrije trap die hij voor zijn wissel had versierd, werd door Wesley Sneijder fraai in de korte hoek langs Nilssen gekruld: 2-3. Toen Roger vier minuten later de 2-4 van zijn linkerschoen liet vertrek ken, was alle spanning die in de lucht hing, direct verdwenen. Ook de bijna 1.700 uit Kristiansand meegereisde fans die het op 12.000 bezoekers berekende Arasen stadion bevolkten, lieten zich prompt niet meer ho ren. De 180 Amsterdamse supporters des te meer, helemaal nadat Huntelaar vlak voor UEFA Cup Donderdag 14 september 2006 - Arisen Stadion, Lillestrem -1.840 Scheidsrechter: Grzegorz Gilewski (POL) IK Start - Ajax Scoreverloop: 17. Klaas Jan Huntelaar 0-1,28. Marius Johnsen 1-1,42. Markus Rosenberg 1 -2,55. Geir Ludvig Fevang 2-2,63. Wesley Sneijder 2-3,67. Roger 2-4, 87. Klaas Jan Huntelaar 2-5 IK Start: Rune Nilssen; Steinar Pedersen, Lars Martin Engedal, Atle Roar Hêland Marius Johnsen (65. David Nielsen); Fredrik Stromstad, Sebastian Schindzlierorz (70. Bala Garba), Kristoffer Hastad; Geir Ludvig Fevang, Todi Jonsson, Stefan Baerlin (75. David Hanssen). Coach: Stig Inge Bjernebye Niet ingezet: Tommy Runnar, Kjetil Ruthford Pedersen, Bêrd Borgersen, Bjarte Lunde Aarsheim Ajax: Maarten Stekelenburg; John Heitinga (73. George Ogararu), Jaap Stam Thomas Vermaelen, Urby Emanuelson; Gabri (62. Olaf Lindenbergh), Roger, Wesley Sneijder; Mauro Rosales (35. Ryan Babel), Klaas Jan Huntelaar, Markus Rosenberg. Coach: Henk ten Cate Niet ingezet: Dennis Gentenaar, Hedwiges Maduro, Zdenek Grygera, Edgar Manucharyan tijd de eindstand op 2-5 bepaalde, na een actie van Ryan Babel. De invaller werd door Ten Cate betiteld als de enige uitblinker van de avond en dat zei veel over de teampres tatie: die was ondermaats. -innrif r-rmi MK-SP* Bewoners van de aan het stadion vastgebouwde apparte menten bekijken de wedstrijd vanaf hun balkon. STATOil BUï K KJELLER Hl Ajax Kick Off NEC

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 36