Terugblik 35 een forse zege in de weg te staan. Dat de Ajacieden de uitblinkende doelman Wapenaar daarna nog maar een keer wisten te passeren (knappe kopbal van Huntelaar na een voorzet van Wesley Sneijder), be zorgde Henk ten Cate een dubbel gevoel bij de overwinning. De trainer van Ajax liet zich terecht lovend uit over het veldspel van zijn ploeg en het aantal kansen dat daaruit ontstond. 'Toch waren te veel spelers in de slotfase op eigen succes uit. We hebben wel Gabri wordt onderuit gekegeld door Sébastien Sansoni. veel gecreëerd, maar te weinig gescoord. Als de gelegenheid zich voordoet om veel te scoren, moet je het niet laten. Maar ik zou natuurlijk wel een zuurpruim zijn als ik niet blij ben met een 3-0 overwinning op Vitesse. Aan de effectiviteit voor de goal moeten we werken. Al wil ik in deze Wapenaar niet tekort doen. Complimenten aan hem. Hij heeft veel tegengehouden.' Roger wordt gefeliciteerd door zijn teamgenoten na zijn eerste doelpunt in dienst van Ajax. Eredivisie Zondag 10 september 2006 - Amsterdam ArenA - 46.001 Scheidsrechter: René Temmink Ajax - Vitesse 3-0 (2-0) Scoreverloop: 31Klaas Jan Huntelaar 1 -0,45. Roger 2-0, 54. Klaas Jan Huntelaar 3-0 Ajax: Maarten Stekelenburg; George Ogararu, Jaap Stam (52. Vermaelen), John Heitinga, Urby Emanuelson; Gabri (70. Kenneth Perez), Roger, Wesley Sneijder; Mauro Rosales, Klaas Jan Huntelaar (52. Ryan Babel (79. Edgar Manucharyan) Coach: Henk ten Cate Niet ingezet: Dennis Gentenaar, Olaf Lindenberg, Hedwiges Maduro, Markus Rosenberg Vitesse: Harald Wapenaar; Paul Verhaegh (46. Civard Sprockel), Ruud Knol, Sébastien Sansoni, Siebe Blondelle; Youssef Hersi (46. Eldridge Rojer), Remco van der Schaaf Theo Janssen, Anders Due; Mads Junker (61Tim de Meersman), Danko Lazovic Coach: Aad de Mos Niet ingezet: Raymond van Driel, Purrel Frankel, Etiënne Esajas, Anduele Prijor Ajax Kick Off NEC

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 34