korf asvfee Met de bus naar de thuis wedstrijden van Roda JC yr Online richervefhoop Wedstrijdtickets kopen via internet sponsor van de wedstrijd MASCOTTE VAN DE WEDSTRIJD RocJea kort Roda JC is in samen werking met de onder- wijsstichting Movare een nieuwe actie gestart. Scholieren en ouders/begeleiders van de bij Movare aan gesloten basisscholen kunnen wedstrijden van Roda JC bezoeken met als voordeel dat zij op het schoolplein wor den opgehaald en daar na de wedstrijd ook weer worden afgezet. Vraag voor meer infor matie naar de verant woordelijke op school. Bij Roda JC is het mogelijk om tickets voor thuiswed strijden van "De Trots van het Zuiden" te kopen via internet. U hoeft dus niet meer eerst naar het stadion te komen of naar een ticketboxverkooppunt te gaan, maar u kunt het ticket vanachter uw computer kopen. Kijk op www.rodajc.nl (onder Ticketing en dan internet kaartverkoop) voor meer informatie of voor het kopen van een wedstrijdticket. Onze nieuwe hoofd- en shirtsponsor Aevitae is van daag sponsor van de wedstrijd. Het bedrijf neemt de kosten van de vandaag te houden sfeeracties voor haar rekening. Aevitae, met vestigingen in Heerlen/Parkstad en Eindhoven, is een verzekerings bedrijf gespecialiseerd in collectieve werkgevers- en werknemersverzekeringen en particuliere verzekerin gen. Het bedrijf is onafhankelijk van grote banken/verzekeraars en behoort tot de top van de Nederlandse markt. Vanmiddag zijn de broertjes Rien (11) en Haye (9) van de Pas mascotte van de wedstrijd. Beiden voet ballen bij RKTSV.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 9