Deelname Champions League onontbeerlijk Voorwoord 5 Ajax kan zich vanavond plaatsen voor het hoofdtoernooi van de UEFA Champions League. Onze club heeft ten op zichte van de gasten van FC Kopenhagen de beste papieren. Ajax won in Denemarken met 2-1 en iedereen die onze club een warm hart toedraagt, hoopt vanavond op een klinkende zege, zodat het elftal met een goed gevoel aan de groepsfase van het Europese toernooi kan beginnen. Deelname aan de Champions League is voor een ambiti euze club als Ajax onontbeerlijk; zowel voor de sportieve ervaring van de Ajacieden als voor de inkomsten. In ons beleidsplan hebben we ons ook ten doel gesteld structu reel bij de beste zestien clubs van Europa te komen. In de laatste zeven jaar hebben we slechts twee keer de laatste zestien van de Champions League bereikt. Het is dus geen gemakkelijke opgave, maar we willen met Ajax weer een belangrijke rol in Europa spelen. Zoals u heeft kunnen zien, hebben we er veel aan gedaan om de Amsterdam ArenA nog meer Ajax-uitstraling te geven; door de grote spandoeken met huidige en oud- Ajacieden bovenin het stadion en door de enorme banieren aan de buitenkant. En er volgen nog veel meer sfeerverho- gende Ajax-uitingen. Ik wens alle Ajacieden een fijne voetbalavond. Maarten Fontein Uitgever Ajax i.s.m. www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement Robert Bisschops Redactie Saar van Bueren Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Bregje Wouters Joris Zandbergen Medewerkers Marcel Baas Hennie Schuurman Pauline Siemers Robert Toret Arnout Verzijl Advertentie-acquisitie Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director Gerard Hertsenberg Druk Roto Smeets Utrecht Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. ISSN: 1872-4744 Ajax Kick Off FC Kopenhagen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5