BIMMERMAN PROJECTAFBOUW b.v. Systeemplafonds Wanden Timmerwerken Handelsweg 17 1693 AZ Wervershoof Postbus 103 1693 ZJ Wervershoof Telefoon (0228) 587380 www.bimmerman.nl Fax (0228) 587399 info@bimmerman.nl Ondernemers hechten steeds meer belang aan de presentatie van hun bedrijfspand, kantoor of winkel. Zeker zo belangrijk is de binnenzijde. Van vloer tot wand en plafond, het hele interieur moet uitstraling hebben. Bimmerman Projectafbouw uit Wervershoof voorziet dagelijks heel wat gebouwen van wanden, plafonds, balies, betimmeringen én interieuradvies. Zo heeft Bimmerman Projectafbouw diverse plafonds gemaakt in de Amsterdam Arena. Bimmerman Projectafbouw maakt deel uit van de Stamhuis Groep uit Utrecht. Van oorsprong is zowel Bimmerman als Stamhuis een fa miliebedrijf. Dit bedrijf zit al 25 jaar op de Handelsweg in Wervershoof. Hier bevinden zich het kantoor, de showroom en de werkplaats. Bimmerman heeft echter ook vesti gingen in Utrecht en Zuidwolde. De kracht van Bimmerman is het to taalconcept dat ze bieden. Ze nemen de klus aan en zorgen ervoor dat het werk snel en vakkundig wordt uit gevoerd. Indien nodig, inclusief het maken van tekeningen en het aan vragen van vergunningen. Het is een combinatie van een goede organisa tie en vakmensen op de werkvloer. Bimmerman Projectafbouw BV is onderdeel van de Stamhuis Groep waaronder ook Stamhuis Vastgoed, Stamhuis Retail Services, Stamhuis Ontwerp en Managementbureau, Stamhuis Bouwbedrijf, interbuiid Management, IDG Interi- eurbouw en Sys-co Netherlands uit Utrecht vallen.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 27