Edgar Manucharyan 17 collega's, de trainers en de medische staf. Ajax heeft me de kans geboden om prof te worden en het wordt tijd om 'iets' terug te doen.' Dat 'iets' beperkt zich - wat de ingetogen Armeniër betreft - niet tot het spelen van wed strijden. Het 'gouden' Ajax van de jaren ne gentig maakte grote indruk op Manucharyan en als het aan hem ligt keert die glorietijd snel terug in Amsterdam. 'De afgelopen twee jaar hebben we het kampioenschap misgelopen, dus het wordt de hoogste tijd dat de titel terug naar de ArenA gaat. Maar ook in de Champions League kunnen we zeker mooie dingen laten zien. We hebben ons flink ver sterkt deze zomer. Spelers als Jaap Stam of Gabri zijn niet alleen wereldtoppers, maar hebben ook een onschatbare waarde voor jonge jongens. Ze zijn bereid om te investe ren in het elftal. Met deze groep kunnen we daarom voor een verrassing zorgen in Europa. Er groeit hier iets moois, daar ben ik van overtuigd.' En zowaar: de dikke, doorgaans gefronste wenkbrauwen en het immer sombere ge zicht maken plaats voor een glinstering in de ogen en een voorzichtige glimlach. Met Edgar Manucharyan zit het wel goed deze dagen... Volledige naam Edgar Manucharyan Geboren 19-01-1987 Geboorteplaats Jerewan (Armenië) Gecontracteerd 01-07-2005 Contract tot 30-06-2008 Positie Aanval Vorige clubs Pyunik FC (Armenië) Debuut Ajax 18-09-2005, AZ - Ajax (4-2) interlands 7 Wedstrijden/doelpunten Ajax W D Competitie 4 0 Champions League 1 0 Totaal 5 0 (bijgewerkt t/m 13-08-06, Ajax - PSV) Ajax Kick Off FC Kopenhagen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 17