Op weg naar nieuwe successen Voorwoord 5 Welkom in de Amsterdam ArenA voor de eerste officiële thuiswedstrijd van Ajax in het seizoen 2006-2007. Zoals velen van u al in de afgelopen weken hebben kunnen zien, heeft Ajax een nieuw gezicht gekregen. Er is een nieuwe technische staf die onder leiding staat van Henk ten Cate, er zijn goede, nieuwe spelers in de selectie en het direc tieteam heeft in de zomerstop het beleidsplan 2006-2011 gepresenteerd. We hebben met Ajax een ambitie. En die ambitie kent een aantal doelstellingen. Als je die doelstellingen bereikt, dan kom je steeds dichter bij het uiteindelijke doel. De drie doelstellingen die met elkaar samenhangen zijn: eens in de twee jaar kampioen van Nederland worden, structureel bij de beste zestien van Europa horen, en de omzet verhogen met vijf tot zes procent per jaar. Als we die doelstellingen halen, kunnen we onze ambitie waarmaken. Op verschillende terreinen hebben we een goede start ge maakt met het nieuwe seizoen. Bij de eerste training van Ajax 1 waren ruim 2.000 van onze supporters aanwezig, meer dan ooit tevoren. We gaan deze jaargang weer meer seizoenkaarten verkopen dan een jaar geleden en ondanks het slechte weer bent u massaal op onze Open Dag afgeko men. En ook op sportief gebied zijn de resultaten bemoe digend. In Kopenhagen hebben we door de 2-1 zege een goede basis gelegd om ons te plaatsen voor de voor ons zo belangrijke Champions League en de eerste prijs van het seizoen is al binnen: door PSV met 3-1 te verslaan heeft Ajax voor het tweede jaar op rij de Johan Cruijff Schaal in de wacht gesleept! We hopen vandaag, in de eerste Eredivisiewedstrijd van het seizoen, een goed begin te maken aan wat voor de club een succesvolle voetbaljaargang moet worden. Ik wens alle Ajacieden een fijne voetbalmiddag. Maarten Fontein Uitgever www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement Robert Bisschops Redactie Saar van Bueren Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Bregje Wouters Joris Zandbergen Medewerkers Marcel Baas Hennie Schuurman Pauline Siemers Arnout Verzijl Advertentie-acquisitie Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director Gerard Hertsenberg Druk Roto Smeets Utrecht Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. ISSN: 1872-4744 Ajax Kick Off RKC Waalwijk

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5