Mededelingen rer Yves Heskamp (Be Quick '28). Het spreekt voor zich dat het enige tijd zal vergen voordat Assink een hecht geheel van dit gezelschap zal weten te smeden.Vooral in aanvallend opzicht heeft de trai ner uit Almere met spelers als Onyeike, De Harder, Netteb, Mijnals, El Kaddouri, Homan en Donleben, legio mogelijkheden. In ieder geval zal Spakenburg er vanavond alles aan doen om het hopelijk in gro ten getale aanwezige publiek een leuke wedstrijd voor te schotelen. Een en ander impliceert dat de ploeg zich zeker niet zal ingraven. De Rotterdamse scheidsrechter Lex Stofkooper, een toonaangevende arbiter in de zaterdaghoofd klassen, is als leidsman aangesteld. Bij de thuisclub ontbreken drie spelers wegens vakantieperikelen, namelijkde nieuwelingen Meivin Donleben en Rob Hilbers, alsmede rechtsback Richard Rademaker. Bij Ajax ontbreken de WK-gangers Maarten Stekelenburg, Zdenek Grygera, John Heitinga, Wesley Sneijder, Hedwiges Maduro, Ryan Babel en Markus Rosenberg. De nieuwelingen, waaronder de onlangs door Ten Cate tot aanvoerder benoemde Jaap Stam, zullen ongetwijfeld hun opwachting maken op De Westmaat. Wij wensen u allen een prettige en bovenal sportieve wedstrijd toe. Na een pauze van twee weken hervat de A-selec tie van Spakenburg de training weer op dinsdag 1 augustus. Vanaf die datum zullen de trainingen worden afgewerkt op één van de bijvelden. De eerstvolgende oefenwedstrijd staatvervolgens gepland voor zaterdag 5 augustus, wanneer de kersverse zaterdageersteklasser NSC (Nijkerk) op bezoek komt op De Westmaat, aanvang 15.00 uur. Vervolgens treedt Spakenburg op woensdag 9 en zaterdag 12 augustus aan op het Van Panhuis- toernooi in Putten. Op 9 augustus wordt er gespeeld tegen de Ermelose zaterdageersteklasser DVS '33 (aanvang 19.15 uur) en op 12 augustus tegen gastheer en zaterdageersteklasser SDC Putten, aanvang 15.30 uur. Op dinsdag 15 augustus speelt Spakenburg een thuiswedstrijd tegen de sterke zondaghoofdklasser Schijndel uit de gelijknamige Brabantse plaats. De aanvang van dit duel is 20.00 uur. Op zaterdag 19 augustus vindt het Visserijtoernooi in Urk plaats. Naast de organiserende vereniging nemen hieraan deel zaterdageersteklasser ASV Dronten, Spakenburg, en zondageersteklasser JOS (Amsterdam). Spakenburg komt om 11.00 uur in actie tegen ASV Dronten, om 13.00 uurtegen Urk en om 14.30 uurtegen JOS. De prijsuitreiking is om 15.30 uur en vanaf 16.15 staat er een gezamenlijke barbecue op het programma. Op donderdag 20 juli wordt er in Zeist geloot voor de eerste twee ronden van de grote KNVB-beker, waarin overigens alleen amateurclubs in actie zul len komen. De eerste ronde zal worden afgewerkt op zaterdag 26 augustus. Mocht Spakenburg zich plaatsen voor de tweede ronde, dan speelt de club - mocht men een betaalde club treffen - sowieso thuis. Voor het districtsbekertoernooi van West 1 is Spakenburg in een poule ingedeeld met de Utrechtse zondaghoofdklasser Elinkwijk, de Utrechtse zondageersteklasser Hercules en zaterdageersteklasser Argon uit Mijdrecht. Op dinsdag 22 augustus speelt Spakenburg thuis te gen Hercules (aanvang 19.30 uur), op dinsdag 29 augustus thuis tegen Elinkwijk (aanvang 19.30 uur) en op dinsdag 5 september volgt er dan nog een uit wedstrijd tegen Argon (aanvang nog onbekend). In verband met een aantal jubileumactiviteiten hoeft Spakenburg de eerste competitiewedstrijd tegen Bennekom uit (zaterdag 2 september) niet te spelen. Dit impliceert dat de blauwen voor het eerst in competitieverband in actie komen op zaterdag 9 september. Op De Westmaat fungeert debutant Nunspeet, met onder meer de voormalige Spakenburg-spelers Frank van Twillert, Maurice Pot en Wim Huijgen in de gelederen, als tegen stander. 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 4