Bennekom - AFC Ajax 1000ste lidW Bennekom en I00ste lid MID4 De afgelopen jaren heeft voetbalvereniging Bennekom een aantal absolute topclubs mogen ontvangen. Na Barcelona, Feyenoord en FC Porto speelt de selectie van Bennekom nu, zaterdag 15 juli, tegen AFC Ajax. Als wethouder voor Sportzaken ben ik bijzonder trots dat zo'n grote club als Ajax tijdens de seizoenvoorbereiding voor een oefenwedstrijd naar onze gemeente komt. Bennekom is een ambitieuze vereniging die het nieuwe voetbalseizoen 2006/07- net als Ajax - met een nieuwe trainer en vernieuwde selectie begint. Bennekom speelt al sinds begin jaren zeventig in de hoogste klasse van de (zaterdag)amateurs. Ik hoop dat Bennekom komend seizoen met trainer Bert van Sas en de nieuwe selectie zal meedoen in de strijd om de hoogste plekken op landelijk amateurniveau. Uiteraard wens ik ook Henk ten Cate en zijn mannen veel succes toe in de landelijke competitie en op interna tionaal niveau. Voor vandaag wens ik alle toeschouwers en spelers een mooie en sportieve wedstrijd toe. Frank van Zuilen, wethouder sportzaken gemeente Ede Amper twee jaar na het vieren van het vijftig jarig jubileum, heeft voetbalvereniging Bennekom opnieuw een mijlpaal bereikt. Onlangs werd het 1000ste lid ingeschreven; de 11-jarige Nick de Zeeuw uit Bennekom. Nick is voormalig korfballer van buurman DVO. Hij gaat het komende jaar spelen in D6. Vanmiddag maakt Nick met de helikopter zijn entree bij W Bennekom. Samen met het 100ste lid van Businessclub MID4, Stefan Blankestijn van Blankestijn Inbraakpreventie uit Barneveld, landt de jeugdige Bennekommer op sportpark De Eikelhof. W Bennekom maakt de laatste jaren een fikse groei door.Telde de vereniging in 1997 nog zevenhonderd leden, anno 2006 is dat aantal dus tot boven de duizend gestegen. Er zijn zo'n kleine 600 jeugdleden en 250 spelende senioren. Daarnaast is er een fors aantal steunende leden en veel vrijwilligers, die ook als lid te boek staan. Businessclub MID4 gaat sinds 24 april 2001 onder die naam door het leven.Voordien was sprake van een sponsorclub, die naderhand werd omgedoopt tot de Vereniging SterSponsors. Begonnen met groep van zo'n 15 sponsors, groeide dat aantal gestaag. Op I juli van dit jaar telde de Businessclub 101 leden en dat aantal zal komend seizoen zeker doorgroeien. Blankestijn Inbraakpreventie valt dus de eer te beurt het 100ste lid te zijn. Het bedrijf weet als erkend bouwkundig beveiligingsspecialist het beste welke preventieve maatre gelen het meest effectief zijn. Met slechts enkele aanpassingen wordt het inbraakrisico met maar liefst negentig procent beperkt. Voor meer informatie: www.blankestijn-beveiliging.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 8