Kennismaking Voor foto's van deze wedstrijd www.wbennekom.nl Het WK is nog maar net afgelopen en toch staan we met onze club al weer aan de vooravond van het nieuwe seizoen. Vandaag is voor u wellicht de eerste gelegenheid om kennis te maken met de vernieuwde selekties van w Bennekom en onze tegenstander van vandaag: de AFC Ajax. Een prachtig affiche natuurlijk en tegelijkertijd een geweldige uitdaging voor onze spelers om hun krachten te meten met spelers van het kaliber Huntelaar, Stam, Perez, Gabri, Roger en zo kan ik nog wel even doorgaan. Een wedstrijd die natuurlijk in het teken staat van de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Een seizoen waarin wij graag (nog) beter voor de dag willen komen dan in het afgelopen seizoen. Dat zal ongetwijfeld een hele klus worden gezien de indeling van de hoofdklasse B. Naar mijn mening is die door de toevoeging van onder andere. Quick Boys, Ajax en de drie Zeeuwse ploegen er zeker niet minder op geworden en het was al een kwalitatief sterke klasse. Neemt niet weg dat we met veel vertrouwen aan dit avontuur beginnen. Een eerste basis proberen we te leggen in de komende weken.Weken waarin we zullen werken aan een strijdvaardig elftal dat uitstraalt wedstrijden te willen winnen, liefst op een aansprekende manier. Wij hopen van harte dat u ons in dit streven wilt ondersteunen en als de welbekende 12e man zult fungeren, die ons als het even tegenzit over dat even welbekende dode punt heen kan schreeuwen. Een eerste stap zullen we trachten vanmiddag te zetten door onze huid tegen Ajax zo duur mogelijk te verkopen. Dan hopelijk ook wel zo dat u tot de conclusie komt dat deze eerste kennisma king naar meer smaakt en we u bij onze thuiswedstrijden op "de Eikelhof' regelmatig mogen begroeten. Ik wens u heel veel kijkplezier toe en een fantastisch voetbaljaar in goede gezondheid en graag tot ziens. Bert van Sas Trainer w Bennekom

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5