Sponsor: Bouwbedrijf Wolthuis Kolham V.O.F Bouwbedrijf vof Met vaste opdrachtgevers als de GGZ Groningen -Bloemenflora Eelde -Corus Perfox-Gemeente Menterwolde-Golden Tullip Drenthe [Zeegse] en de particuliere opdrachtgevers zitten wij volop in het werk voor de rest van dit jaar. De GGZ is een opdrachtgever waar je zowel met cliënten als gebruikers te maken hebt in de gezondheidszorg en door met vakkundig en net personeel te werken heb je toch een pracht van een opdrachtgever in huis, een van de werken die i.s.m. een ander bouwbedrijf is uitgevoerd is Huize Eugeria te Groningen een groot renovatie project dat ongeveer 6 maanden heeft geduurd.Op dit moment zijn wij bezig met het renoveren van het hoofdgebouw van de GGZ te Zuidlaren en op nog 7 ander locaties. Bij de bloemen Flora hebben wij diverse onder houdswerken uitgevoerd en de nieuwe entree bij de vlooienmarkt gemaakt, bij Corus Pervo de gemeente Menterwolde ,en bij de Golden Tullip in Zeegse hebben wij het onderhoud in ons beheer. Een mooi project waaraan ik heb in het verleden aan heb meegewerkt is het makelaarskantoor van John Schokker in Hoogkerk ,een authentiek gebouw geheel in stijl gerenoveerd. Bij Bouwbedrijf Wolthuis kunt u terecht voor het compleet aanleggen van een zwembad voor parti culier gebruik,nieuwbouw en renovatie van badka mers,uitbreiden van woningen,serre,s of een com plete woning. E. Wolthuis T 0598 - 43 22 25 F 0598 - 43 22 71 Hoofdweg 87 9615 AB Kolham E eddy.wolthuis@home.nl Bouwbedrijf Wolthuis vindt aan de Hoofdweg 87 te Kolham. Wij zijn bij Fc Groningen terecht gekomen door een kennis, dhr Messchendorp van Messchendorp pal lets die ons uitnodigde bij de opening wedstrijd tegen Heerenveen, mijn vrouw was nog nooit in een voetbal stadion geweest en was direct ver kocht aan de Euroborg wat overigs een prachtig zoniet het mooiste stadion van Nederland is Ook via de contacten die je legt in de hattrick club hebben wij al leuke opdrachten mogen ontvangen, en onlangs hebben wij de verbouwing uitgevoerd bij de woning van Hans Nijland www. fcgroningen. ril

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 53