Bouwbedrijf Wolthuis Kolham V.O.F SpOnSOrBouwbedrijf Bouwbedrijf Wolthuis is een jong en dynamisch bouwbedrijf dat zich voornamelijk bezig houdt met renovatie -nieuwbouw-verbouw en onderhoudswerken. Ons bouwbedrijf kenmerkt zich door de aandacht die wordt besteed aan de wensen van de klant /opdrachtgever. Na bijna22 jaar bij gerenommeerde bouwbe drijven werkzaam te zijn geweest deed 3.5 jaar geleden zich de mogelijkheid voor om een eigen bedrijf te beginnen. Door mijn jarenlange ervaring in de bouw weet ik inmiddels welke leveransiers -onderaannemers het beste bij ons bedrijf passen, immers met elkaar wil je een goed product afleveren. Een voorbeeld hier van is Glashandel Hoekstra uit Harkema, een bedrijf niet direct hier uit de buurt, maar ik weet wel dat ik er altijd op kan rekenen, maar dat is wederzijds. Het zelfde geld voor de toeleveranciers ,ik heb keuze,s gemaakt welke timmerfabriek - welke bouwmaterialenhandel enz. De slogan en goed team scoort altijd is heel toe passelijk. Ik was er nooit mee bezig geweest om ooit een eigen bedrijf te beginnen, maar doordat diverse grote /voormalige opdrachtgevers zich bij mij mel den, met de vraag of ik voor hen wou komen wer ken was de keuze wel sneller gemaakt. Gelukkig voor mij is het heel snel gegaan maar ik zal er zeker voor waken dat het niet uit de hand gaat lopen. Bij bouwbedrijf Wolthuis werken 6 uitstekende allround timmerlieden de uitvoering en bouwbege- leiding doe ikzelfde administratie doe ik met mijn vrouw, gemiddeld hebben wij ongeveer tussen de 15 en 20 mensen aan het werk die voor ons werk zaamheden uitvoeren die in welke vorm dan ook in de bouw voorkomen. Wat ik zelf heel belangrijk vindt datje elke opdracht afwerkt na de wensen van de klant, of het nu het vervangen van een deurkruk is of het bouwen van een nieuwe woning dat maakt geen verschil, ieder werk ga ikzelf naderhand evalueren met de opdrachtgever om het een volgende keer misschien nog beter te doen. eredivisie play-offs www.fcgroningen.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 50