Nieuws O FC naar Curagao FC Groningen zal na afloop van de competitie, van 18 tot en met 27 mei, op Curagao verblijven. Het team van Ron Jans speelt daar een toernooi met als overige deelnemers drie lokale clubs. In het weekeinde van 20/21 mei zijn de poulewedstrijden en op donderdag 25 mei de fina les. Jong FC gehuldigd Voorafgaand aan de wedstrijd van vanavond zal Jong FC Groningen worden gehuldigd vanwege het behaalde kam pioenschap in de Eerste Divi sie A. De ploeg van trainer Henk de Jong werd op 24 april jongstleden kampioen in Euroborg door in de laatste speelronde Cambuur Leeuw arden met 4-2 te verslaan. Na een afwezigheid van zes sei zoenen keren de beloften terug op het hoogste niveau. Wie treft de FC in Europa? De komende weken zal dui delijk worden welke mogelij ke tegenstanders FC Gronin gen treft in de voorronde van de Champions League of de UEFA Cup. Naast de officiële site www.uefa.com is er een website waarop de ontwikke lingen rond de Europese competities nauwkeurig wor den bijgehouden: http://www.xs4all.nl/ -kassiesa/bert/ Trainingsveld FC bij Euroborg Het eerste elftal van FC Gronin gen zal vanaf september 2006 trainen op een veld achter Euro borg. Dit trainingsveld wordt gefinancierd door een sponsor overeenkomst metTCN SIG Real Estate. Met de investering is een bedrag van 200.000 euro gemoeid. FC Groningen zal een stuk grond van 165 x 77 meter (anderhalf voetbalveld) voor een periode van vijf jaar huren van de gemeente Gro ningen, die in deze oplossing heeft meegedacht. FC thuis op 22 juli Het voorbereidingsprogramma van FC Groningen is nog niet helemaal rond. Wel is al duidelijk dat Portu gees kampioen FC Porto op zater dag 22 juli te gast is in Euroborg. Deze wedstrijd is gratis toeganke lijk voor seizoenkaarthouders van FC Groningen 2006/2007. Eurovoetbal: vol Euroborg Op vrijdag 2 juni zal Euroborg zeer goed gevuld zitten op de ope ningsavond van Eurovoetbal. Meer dan 15.000 kinderen gaven zich reeds op voor een bezoek aan de dertigste editie van het toernooi. Om zeven uur begint Villarreal-AZ en anderhalf uur later trapt 'thuis ploeg' FC Groningen af tegen International uit het Braziliaanse Porto Alegre. Vierde Muziekcafé Winsum Bluesfestival Op 12 en 13 mei aanstaande vindt het 4e Muziekcafé Winsum Bluesfestival plaats. In het Activiteitencentrum Veldwijk Winsum, speelt op vrijdagavond 12 mei vanaf 21.00 uur de JeeBee Blues band en daarna de Gina's band of blues. Op zaterdag 13 mei speelt Ralph de Jong gevolgd door blueslegende Harry Muskee met zijn Cuby Blizzards. Tickets zijn verkrijgbaar bij Veldwijk Winsum, Bru- na Winsum, en The Read Shop/postkantoor Nieuwe Ebbingestraat Groningen. Telefonisch reserveren kan door te bellen naar 0595 - 443231Kijk voor meer informatie op www.muziekcafewinsum.nl Zie voor actuele informatie www.fcgroningen.nl en de teletekstpagina 685 van Talpa. www. fcgroningen. nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 45