"Nog één keer een heksenketel" De Hoofdrolspeler DannyBuijs Met overmacht werd hij uitgeroepen tot Speler van het Jaar door het totaal van de verkiezingen in de eerste zestien thuiswedstrijden. Hij is mateloos populair bij het publiek en spreekt op zijn beurt de waardering voor het Groningse publiek niet onder stoelen of banken. "Sommigen zal positieve of negatieve geluiden mis schien koud laten, maar mij geeft het een goed gevoel en extra vertrouwen." Na een krankzinnig verloop van de laatste speeldag en het bereiken van Europees voet bal, werd een eerste feestje gevierd. Binnen enkele dagen erna volgden alweer twee belangrijke ont moetingen: tegen AZ. Buijs kopte tegen de Alk- maarders de winnende binnen. "En daarna volgde dus alweer vrij snel de eerste wedstrijd tegen Ajax. Tegen AZ speelden we de vijfde topwedstrijd in zeventien dagen en nu was het drie dagen later gewoon niet meer mogelijk om helemaal vol te gaan. De eerste helft ging het nog wel, maar na de pauze was ik één van de spelers waarbij je de ver moeidheid gewoon zag. Ik liep op een gegeven moment een bal zomaar over de zijlijn. En zo waren er meer voorbeelden van situaties waarin de scherpte bij onze ploeg ontbrak." Vlammen "We hebben dan ook terecht verloren en konden aanvallend geen vuist maken. Na negen minuten stonden we al met 1 -0 achter en achteraf mogen we misschien nog blij zijn dat het bij 2-0 is geble ven. Op het moment dat wij wat teveel op zoek gingen naar die 2-1hadden er meer tegengoals kunnen vallen. Gelukkig hebben we nu met die 2-0 nog een redelijke kans. In de afgelopen week heb ben we twee dagen helemaal vrij gehad om de www. fcgroningen. nl iVISIE PLAY-OFFS

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 15