Ajax dichter bij voorronde Champions League VOORWOORD 5 Ajax heeft zich ontdaan van aartsrivaal Feyenoord in de eerste ronde van de play-offs. Nu zijn de Amsterdammers nog twee wedstrijden verwijderd van plaatsing voor de voorronde van de UEFA Champions League van het volgend seizoen. Op deze manier kan Ajax een toch redelijk teleurstellend verlopen seizoen een positieve wending geven. Dat is ook wel weer het leuke van het spelen van play-offs: hoewel het nauwelijks een eerlijke manier lijkt om te bepalen wie ons land naast de kampioen mag vertegenwoordigen op het hoogste Europese platform, waren de slotwedstrijden van de competitie en de duels in de eerste ronde van de play-offs zeer spannend en spectaculair. Omdat het productieproces van deze Kick Off enige tijd vergt, hebben we net als in de vorige play-offronde beide mogelijke tegenstanders onder de loep genomen. Of Ajax nu AZ of FC Groningen treft, beide clubs wonnen hun thuiswedstrijd tegen Ajax in de competitie en verloren in Amsterdam. Ajax heeft dus nog een aardige klus te klaren, alvorens er eventueel een klein feestje gevierd kan worden. En met ook nog de bekerfinale voor de boeg, een week na de laatste play-offwedstrijd, kan het sei zoen voor de Ajacieden nog een heel aardig einde krijgen. Maar eerst moet er dan een goed resultaat geboekt worden tegen AZ of FC Groningen, te beginnen met vanavond. Dit is dan echt de laatste thuiswedstrijd van het seizoen 2005-2006. De redactie van de Kick Off wenst alle Ajacieden veel succes in het vervolg van de play-offs. Uitgever: Ajax i.s.m. www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement: Robert Bisschops Saar van Bueren Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Bregje Wouters Joris Zandbergen Medewerkers: Simon Keijzer Wim Masker Daan Schippers Hennie Schuurman Pauline Siemers Arnout Verzijl Charlotte Zandbergen Advertentie-acquisitie: Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie: Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving: ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director: Gerard Hertsenberg Opmaak: Jeannette Hensing Druk: Roto Smeets Utrecht Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Ajax Kick Off> play-offs

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5