MAIKEL VAN PUL van kunnen maken als Feyenoord punten laat liggen.' Wat vind je van het spel van je club? 'Zeker in vergelijking met vorig seizoen een stuk positiever. Uiteindelijk zijn we in de com petitie derde geworden en heb ben we lang mee gestreden voor het kampioenschap. Dat had niemand van te voren gedacht.' Wie is je favoriete speler? Greene en Bahia. Het zijn bei den rustige spelers die het dit seizoen enorm goed hebben gedaan. Greene is eigenlijk een alleskunner en een echte Feyenoord-jongen. Bahia is soms net een tank en net als Greene nog vrij jong.' Verwachtingen voor de wed strijd? 'Dat is voor deze wedstrijd altijd lastig, het verschil zou negen plaatsen op de ranglijst kunnen zijn en dan nog kan op papier de mindere alsnog winnen. Natuurlijk verwacht ik dat wij gewoon winnen, je speelt thuis en met het Legioen erachter moet het zeker kunnen.' Als ik het bij mijn club voor het zeggen zou hebben dan zou ik... 'Het middenveld proberen te versterken, ik denk dat een speler als Cziommer een uitste kende Feyenoord-speler is.' Wat betekent jouw club voor je? 'Heel veel, maar dat zullen alle supporters vinden. Ik denk dat er maar weinig supporters zijn die er nog een goed weekend Wat is je favoriete plek in het stadion? 'Ik heb niet echt een favoriete plek, het liefst zit ik op de Ie ring waar de sfeer goed is.' Wat vind je van De Kuip? 'Het mooiste stadion dat er is. Het zegt eigenlijk al genoeg dat bijna heel Nederland dit vindt.' Wat vind je van de sfeer? 'Ik merk dat een hoop mensen vinden dat de sfeer is gegaan en dat er te weinig gezongen wordt. De sfeer bepaal je zelf voor een groot deel, het ligt er maar aan hoe je dit beleeft.' Feyenoord-supporter sinds: 'Zeker al 18 jaar. Als je oud genoeg bent om echt de wed strijden te volgen kan je in Rotterdam eigenlijk maar voor één club zijn.' Hoeveel wedstrijden bezoek je per seizoen? 'Bijna alle thuiswedstrijden, ik mis er hooguit twee of drie omdat ik zelf ook voetbal.'

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 34