Drie punten schamele oogst in topduels Duels tegen AZ en Feyenoord 15 Ajax kan dit seizoen niet bogen op een prachtige conduitestaat tegen de top van nationale ranglijst. Alleen van AZ en FC Groningen kon thuis worden gewon nen en van PSV en Heerenveen werd in de ArenA een punt afgesnoept. Maar van Feyenoord en Utrecht werd in eigen huis verloren, terwijl op vreemde bodem geen enkel punt bij de concurrentie werd weggehaald. Perspectief Olaf Lindenbergh gaat Demy de Zeeuw voorbij. De Ajacied, oud-speler van AZ, zou later in het duel met een rode kaart naar de kant moeten. Wie weet is de bekende slogan 'In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst' op Ajax van toepassing. Trainer Danny Blind hoopt in de play-offs eindelijk weer eens te kunnen beschikken over zijn hele selectie. Dus ook over de al langer geblesseerde Zdenek Grygera, Steven Pienaar, Urby Emanuelson en Wesley Sneijder. Ook Juanfran mag dan, na een schorsing van drie duels, weer meespelen. Met Nicolae Mitea en Edgar Manucharyan ging het in de laatste week van de reguliere competitie al de goede kant op. Perspectief genoeg in elk geval om er een mooi slot van te maken. Natuurlijk zullen revanchegevoelens ook een rol gaan spelen, als Feyenoord op bezoek komt. De Rotterdammers zelf von den het ook heel erg bijzonder dat er twee keer van Ajax werd gewonnen. Zij gaven immers na de twee zeges direct een DVD uit. Ajax verloor de eerste thuiswedstrijd van seizoen met 2-1 van Feyenoord. In Rotterdam gingen in een onderhoudende Wesley Sneijder omspeelt handig Denny Landzaat. Ajax Kick Off> play-offs

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 15