C1 &D2 KAMPIOEN! Ajax contracteert Rydell Poepon 7 Ajax heeft met jeugdspeler Rydell Poepon overeenstemming bereikt over een contract. Poepon tekende een tweejarig contract dat ingaat op 1 juli 2006. Rydell Poepon, die op 28 augustus 1987 werd geboren, kwam in augustus 2004 in de jeugdopleiding van Ajax terecht. Daarvoor speelde de spits bij Zeeburgia. De 18-ja- rige Poepon is tevens jeugdinternational in Oranje onder 19 jaar. Hij speelt op dit mo ment in de Al van trainers Sonny Silooy en Dick de Groot. Poepon zal volgend seizoen de overstap naar Jong Ajax maken. 'Het eerste wat nu moet gebeuren is kam pioen worden met de Al,' sprak de Ajacied met branie en zelfvertrouwen. De spits beleeft zijn tweede seizoen bij Ajax. Na een door blessureleed ongelukkig verlo pen debuutseizoen als Ajacied, ontwikkelde Poepon zich deze voetbaljaargang tot basis speler. 'Afgelopen jaar raakte ik na mijn Rydell Poepon is trots op zijn contract met Ajax. eerste wedstrijd direct geblesseerd. Als je er dan vervolgens zes weken uitligt, raakt je dat. Anderhalve maand langs de kant toe moeten kijken, is niet niks. Terugkeren is moeilijk.' De aanvaller vocht zich terug. En hoe. 'Inmiddels heb ik er dit seizoen twaalf in liggen. Daarmee ben ik de topscorer in mijn ploeg.' De vreugde is groot bij Ajax C1 na het binnenslepen van de titel Hoofd jeugdopleiding John van den Brom poseert naast trainer Bryan Roy met de trotse jeugd van Ajax D2. Ajax huldigde begin april zijn eerste kampioensploegen. De trainers Wim Kwakman en Bryan Roy vierden de titels met hun C1 en D2. Het overwicht van deze teams in de competitie was groot. De D2 werd na een 5-1 overwinning op Houten kampioen met 54 punten uit 18 wedstrijden en een doelsaldo van 131-13. Nummer 2 Hercules D1 volgde op zeer ruime afstand. Ajax C1 werd na de winst op Elinkwijk (0-7) onbereikbaar voor de concurrent. Met 45 punten uit 19 wedstrijden kon ook voor het team van Wim Kwakman de vlag in top. Ajax Kick Off Vitesse

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 7