Bedankt voor uw steun! 5 Ajax speelt vandaag alweer de laatste thuiswedstrijd van het reguliere seizoen. Wellicht en hopelijk volgen er nog play-offwed- strijden zodat Ajax nog een kans krijgt op het veroveren van een ticket voor de voorronde van de Champions League, maar of dat lukt, weten we waarschijnlijk pas na de laatste competitiewed strijden. Het is een bewogen seizoen geweest, waarin successen en teleur stellingen elkaar in vaak hoog tempo opvolgden. Ajax begon het seizoen goed, met het binnenhalen van de Johan Cruijff Schaal en de kwalificatie voor het hoofdtoernooi van de Champions League. In de competitie vielen de resultaten echter tegen. Wel overwinterde ons elftal in de Champions League en bereikte het team van coach Danny Blind de bekerfinale. Ook op het gebied van de personele invulling van het eerste elftal gebeurde er van alles. Gewaardeerde krachten als Julien Escudé, Bogdan Lobont, Maxwell en Nigel de Jong verlieten de club, waar weer tegenover staat dat wij topschutter Klaas Jan Huntelaar binnen hebben kunnen halen. Ook hebben we een aantal aan stormende talenten (langer) vast kunnen leggen en hebben we ons voor volgend seizoen verzekerd van de diensten van toppers als Jaap Stam en Kenneth Perez. Tenslotte waren er ook nog wisselingen in de directie. Martin van Geel werd de nieuwe technisch directeur en ikzelf mocht Arie van Eijden opvolgen als algemeen directeur. Voordat ik bij Ajax ging werken, was ik al lange tijd Ajax-supporter. Mijn eerste sup portersjaar was 1964-1965, ook al zo'n moeilijk seizoen. Maar dat was tevens het begin van een lange periode van successen. De directie en bestuur van Ajax is er alles aan gelegen om dit ook nu weer te realiseren. We zijn met veel mankracht bezig een goede basis te leggen voor blijvende successen in de toekomst. U als supporters doet dat ook al jaren door uw steun. Elk seizoen weer komt u massaal naar de Amsterdam ArenA om uw Ajax aan te moedigen. Daarvoor is de club u zeer dankbaar. Wij hopen dat u in de toekomst Ajax zal blijven steunen en wij blijven er naar streven om als Ajax weer sterk voor de dag te komen. Ik wens iedereen een fijne voetbalavond toe. Maarten Fontein Uitgever: Ajax i.s.m. www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement: Robert Bisschops Redactie: Saar van Bueren Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Bregje Wouters Joris Zandbergen Medewerkers: Sander Berends Simon Keijzer Hennie Schuurman Pauline Siemers Arnout Verzijl Charlotte Zandbergen Advertentie-acquisitie: Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie: Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving: ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director: Gerard Hertsenberg Druk: Van der Weijbv, Hilversum Niels uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Ajax Kick Off> Vitesse

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5