Vitesse gaat play-offs voor 'Ik kreeg op mijn tiende een Ajax-trainingspak' Edward Sturing: 27 tekst Sander Berends De doelstelling van Vitesse aan het begin van het seizoen luidde een eindklassering bij de bovenste negen. De ploeg zal in de laatste twee wedstrijden vol gas moeten geven om zich te plaatsen voor de gewenste play offs. Met de streekderby, zondag in eigen huis, tegen NEC in het vooruitzicht wordt dat niet gemakkelijk. Dat bevestigt trainer Edward Sturing. Van de vijf oud-Ajacieden ontbreekt Abubakari Yakubu vanavond waarschijnlijk nog vanwege de gevolgen van een spierscheuring, lijkt Etiënne Esajas fit genoeg om weer op de bank plaats te ne men en hoopt Fred Benson op een basisplek. Over de optredens van aanvoerder Richard Knopper en vleugelspits Tom De Mul zijn weinig twijfels. Laatstgenoemde komt op de volgende pagina ook aan het woord, onder meer over zijn terugkeer naar Ajax. Nog twee competitiewedstrijden. Dan neemt Edward Sturing na negentien jaar, waarvan de laatste drie als hoofdtrainer, afscheid van Vitesse. Zelf hoopt hij zijn ploeg naar de play-offs te loodsen. 'Dan moeten we vanavond in ieder geval winnen. We gaan ervoor knokken.' 'Natuurlijk hadden we het makkelijker seizoen achter de rug en spelen ze erg wis- kunnen treffen in deze voorlaatste wed- selvallig. Alleen kunnen zij wel op bepaalde strijd. Maar bijna alle ploegen strijden op momenten geld investeren en in de win- dit moment nog ergens voor. Ajax moet terstop een speler als Klaas Jan Huntelaar vanavond winnen om haar plaats bij de aantrekken. Maar Ajax blijft Ajax met haar bovenste vijf veilig te stellen,' aldus Sturing, eigen kwaliteiten en is daardoor altijd een 'Net zoals wij heeft Ajax geen gemakkelijk moeilijke tegenstander. We beseffen dat we Oud-Ajacied Youssouf Hersi stijlvol in actie voor Vitesse. Ajax Kick Off Vitesse

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 26