rssw»» 11 Ryan Babel SStïïSSS 17 Ajax Kick Off >Vitesse zijn makkers. Buiten het voetbal heeft hij niet zo heel veel vrienden. 'Nog een paar van toen ik op school zat.' Opgroeien in de schijnwerpers brengt wat dat betreft de nodige consequenties met zich mee. 'Als je net komt kijken, is het allemaal heel span nend. Heel leuk om alles zo snel al mee te maken. Maar je beseft nog niet hoe het echt in elkaar zit. Toen ik net bij Ajax 1 speelde, mocht je in de wedstrijd heel veel fout doen en als je iets goed deed, was dat mooi mee genomen. Toen ging ik redelijk wat dingen goed doen en hoe langer je speelt, hoe groter de verwachtingen van de mensen worden. Kan je het dan even niet brengen, beginnen de kritieken te komen. Dat was even wennen. Zelf lees ik niet alles wat er over me geschreven wordt; mijn vader wel, die houdt alles bij. Mijn ouders zijn heel belangrijk voor me, ook in dat opzicht. Ze geven me goede raad.' Zijn ouders geven hem het goede voorbeeld buiten het veld. Een rolmodel voor Babel binnen de kalklijnen is Thierry Henry, de weergaloze aanvaller van Arsenal. 'Ik kijk De jonge aanvaller in actie tegen het Arsenal van zijn voor beeld Thierry Henry. veel dingen van hem af. Zijn spel, daar wil ik uiteindelijk naartoe zien te groeien. Ik streef ernaar de dingen te doen die hij nu doet. Uiteraard staat hij op een hoger niveau, maar qua stijl zijn we enigszins te vergelijken.' Competitie Beleer Champions League Voorronde CL UEFA Cup Johan Cruijö Solt. Positie Aanval Vorige clubs - 004 Debuut Ajax Ajax-ADO Den Haag(4 0) interlands 4 0Q5 Laatste int. 12U Nederland - Italië Wedstrijden/doelpunten Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 17