VOORBESCHOUWING Nadat anderhalve week geleden de bekerfinale nog voor het grijpen lag, liggen de kansen voor Roda JC nu alleen nog in de competitie. Een revanche op Ajax zou dan ook een perfecte stap in de goede richting zijn om de play-offs alsnog te bereiken. Zo kan ook de pijn van de dramatische bekeruitschakeling nog enigszins worden verzacht. Na de gigantische kater tegen Ajax heeft uw ploeg zich tegen RBC Roosendaal uitstekend hersteld. Huub Stevens: "Omdat we het halen van de play-offs niet meer in eigen hand hebben, mochten we tegen RBC Roosendaal geen fout maken. Ondanks de vermoeidheid zijn we dan ook ontzettend agressief aan dat duel begonnen en wisten we op een zeer moeilijk bespeelbaar veld uiteindelijk vijf keer te scoren. Dat is wat we graag willen zien. Daarom heb ik de jongens opnieuw een groot compliment gemaakt en ze drie dagen vrijaf gege ven. Vanaf woensdag hebben we de draad weer met frisse moed opgepakt en ons voor bereid op de wedstrijd van vanmiddag." Sinds de start van de competitie bent u niet te spreken over de play-offs. Toch is het seizoen voor Roda JC juist door die formule nog interessant. "In mijn ogen, en in die van vrijwel al mijn collega's, hebben de bedenkers hiervan de plank misgeslagen door de voorkeur te geven aan het commerciële belang boven het pro duct voetbal. Natuurlijk zou het fantastisch voor Roda JC zijn als we Europees voetbal afdwingen via de play-offs. Maar ik ben van mening dat de clubs die gedurende het hele seizoen aantonen de beste te zijn ook het meeste recht hebben op Europees voetbal. Tenslotte speel je niet voor niets een competitie over 34 wedstrijden. Het Nederlandse voetbal is er niet bij gebaat als de nummer negen ons land in Europa moet vertegen- Colofon Uitgever: èfka uitgevers bv (www.efka-uitgevers.nl). Redactie-adres: Postbus 155, 6000 AD Weert, tel. 0495 - 45 01 05, fax 0495 - 53 94 85, Redactie: Bert Jan Boer en afd. commerciële zaken Roda JC, Statistiek: Eric Roufs, Fotografie: Dries Linssen, Bas Quaedvlieg, Druk: Prevision Eindhoven, tel. 040 - 292 80 08. Advertentie-acquisitie en marketing: Maarten van den Hoogen Ron Peijnenburg, tel. 0495 - 45 01 05. Vormgeving: Marloes SchefFers Productiebegeleiding: Frank Verheijen, tel. 0495 - 45 01 05 Roda Play is he! gratis programmablad van Roda JC en wordt in een oplage van 8.000 stuks verspreid.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 3