15 om toe te kijken. Helemaal als je beseft hoeveel wedstrijden je dit seizoen hebt gemist. Competitie, Champions League, interlands met de Roemeense nationale ploeg. Ik wilde zo graag weer spektakel bieden. Gewoon weer een bal raken.' 'Met Jong Ajax ging het gisteravond ge lukkig lekker. Mijn hamstring speelde na afloop wel een beetje op, maar dat is normaal volgens de doktoren. Als ik het minste of geringste voel, moet ik direct stoppen.' Plots lachend: 'Ik voel me toch al een medisch wonder. Normaal duurt het herstel na een vergelijkbare operatie zes tot negen maanden. Volgens de artsen komen slechts een of twee spelers binnen zes maanden weer aan spelen toe. Mij is dat gelukt!' Pardoes gooit de 20-jarige er een nieuwe serie klopjes uit. Alles om nieuw blessureleed of een plotselinge terugslag in het huidige herstel af te kloppen. Onder het kloppen door wordt de hoop uitgesproken op een verder pijnloos vervolg van de voet balcarrière. Dan valt de blik van Mitea op de cover van de nieuwste Voetbal International. Ploegmaat Hatem Trabelsi siert het voor blad. Een halve tel later bladert de Roemeen het weekblad verlustigd door. 'Volgende keer sta Ik op de cover,' stelt Mitea plots branievol. De zorgelijkheid over het ver leden, is ditmaal spontaan verruild voor hoop richting toekomst. In gedachte ziet de linksbuiten zichzelf alweer voorbij zijn toekomstige tegenstanders snellen. Flitsend vleugelspel. Superfit en sterker dan ooit. De buitenspeler heeft het vizier gericht op de play-offs. Als Ajax die haalt, bewijst Ajax Kick Off> NAC Breda

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 15