Supportersvereniging volop in beweging Supportersvereniging Ër RON IN Supportersvereniging De laatste maanden zijn turbulent geweest voor de Supportersvereniging FC Gronin gen. We zijn vanuit het Oosterpark verhuisd naar het prachtige nieuwe home in Euroborg en het ledenaantal heeft een enorme groei laten zien. Momenteel telt de vereniging ongeveer 3000 leden. Ondertussen is er ook nog een nieuwe voorzitter gekomen. Roger Stinissen is de opvolger van Jan Westerhoff, die meer tijd aan zijn gezin en werk gaat besteden. Ondanks de drukte van de afge lopen tijd, blijft de Supporters vereniging volop in beweging. We willen onze leden nog meer bieden. De nieuw opgezette activiteitencommissie speelt daarbij een belangrijke rol. Op 24 maart trapt deze commissie af met een dart- en klaverjas- toernooi. De komende maanden zullen meer activiteiten volgen. Hou onze website dus goed in de gaten. Op deze site: www.svfcgronin- gen.nl vind je ook al het nieuws over de Trots van het Noorden en haar supporters. Verder kun je er lezen welke voordelen het biedt om lid te worden van de Supportersvereniging FC Gro ningen. Ondertussen staat FC Groningen op de hoogste positie in de ere divisie sinds begin jaren negen- WfETS BOVEN GRONINGEN co gaat niets t tig. Met de steun van alle fans moet het gaan lukken om een plaats in de play-offs af te dwin gen. Wil jij je club ook eens steunen buiten Euroborg, ga dan mee met de fantour. Leden van de Supportersvereniging krijgen 4,- korting op deze busreizen naar de uitwedstrijden. Voor 25,- kun je erbij zijn als we de punten ophalen in Nijme gen, Eindhoven of Enschede. Hierbij de data van de voorver koop (in het Supportershome) voor de resterende uitwedstrij den dit seizoen. Voorverkoop fantour PSV: 23 maart, 19.30u Voorverkoop fantour FC Twente: 30 maart, 19.30u Met zijn allen zorgen we ervoor dat FC Groningen eindelijk weer Europa ingaat. www.fcgroningen.nl eredivisie"

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 65