FC Groningen thuis... op de bank! talent voor (top)sport -=>; Bent u net als Yuri Cornelisse ook zo nieuwsgierig naar het laatste nieuws rond FC Groningen? Wilt u ook lie ver al een dag voor de wedstrijd de mening lezen van beide trainers in de programmagids? En kijkt u ook met smart uit naar het jaarlijkse boekwerk dat de presentatiegids heet? Abonneer u dan op "FC Groningen thuis." Al deze uitgaven kunt u rustig thuis op de bank lezen, in uw eigen tempo en op het door u gewenste moment. Voor 35 euro minimaal 24 uitgaven in je brievenbus! En seizoenkaarthouders betalen slechts 30 euro. Dit nieuwe en exclusieve aanbod is uniek in Nederland. Slechts enkele clubs in de Premier League kennen een abonne mentsvorm waarbij de programmagids bij de fans thuis wordt bezorgd. De FC heeft zich bij dit selecte gezelschap gevoegd. En de programmagids voor de thuiswedstrijden een dag eerder ontvangen is geen overbo dige luxe. Liefst 72 pagina's informatie lees je niet even rustig tijdens de warming up of in de pauze. Nee, doe bet dan net als Yuri Cornelisse en zak lekker onderuit in de bank of uw luie stoel en neem al het FC- nieuws in uw eigen tempo tot u! Een overzicht van de uitgaven en de abon nementsvormen. Drie uitgaven FC Groningen Presentatiegids - ver schijnt begin augustus. Een zeer kleur rijke gids met meer dan 160 pagina's informatie. In deze gids zijn onder ande ren de FC Groningen-poster, de spelers galerij en clubinformatie opgenomen. Alles watje als FC-supporter over de club wilt weten; FC Groningen Journaal - verschijnt zes keer per seizoen. Deze krant geldt als een toonaangevende informatiebron van de club met nieuws, achtergronden, interviews en primeurs; FC Groningen Programmagids - ver schijnt minimaal 17 keer per seizoen en wordt een dag voor de wedstrijd bij de abonnees bezorgd. In deze gids wordt uitgebreid vooruitgeblikt op de wed strijd, door interviews en door het voor stellen van de tegenstander. Pakketten FC Groningen Thuis Plus Pakket-de drie uitgaven voor een prijs van 35 euro per seizoen. Seizoenkaarthouders in het nieuwe seizoen betalen slechts 30 euro. FC Groningen Thuis Basis Pakket-de presentatiegids en zesmaal het FC Gro ningen Journaal in de bus voor 18 euro. Seizoenkaarthouders in het seizoen 2005/2006 betalen slechts 13 euro. Word nu abonnee! Vul via de button op www.fcgroningen.nl je gegevens in. Binnen enkele weken ontvang je een aanmeldformulier om een machtiging voor het verschuldigde abonnementsgeld af te geven. Voor betalen per acceptgiro wordt een bedrag van 2 euro aan administratie kosten in rekening gebracht. 'f?Ml idies voor sportevenementen n -activiteiten eredivisie' www. fcgroningen. ril

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 54