Sponsor voorgesteld: B. Steenhuis B. Steenhuis Sloopwerken BV; opgeruimd staat netjes! 0 "Zolang er gebouwd wordt, moet er ook worden gesloopt". De laatste woorden van een interview met Henry Steenhuis voor het boek 'Groningen van A tot Z' zeggen refere rend aan de bedrijfsnaam) bijna allesbijna alles dan. Want de werkzaamheden van het bedrijf uit Scheemda zijn er lang niet allemaal mee omschreven. BOUWMATERIALEN, OOK VOOR PARTICULIEREN B Steenhuis Sloopwerken bv voert namelijk naast vele grote en kleinere sloopprojecten, dagelijks ook tal van dia- mantboor-, zaag- en verankerwerkzaam- heden uit, dit onder de noemer B. Steen huis Diamantboren bv. Daarnaast is er nog de B. Steenhuis Handelsmaatschappij. Een 27.000 m2 tellend opslagterrein, met bij behorende opslag- en winkelloods. Ook is het bedrijf actief in de wereld van de asbestsanering. Zou er nog tijd over zijn voor hobby's voor de sympathieke direc teur Henry Steenhuis? Ja wel. Een beetje handelen her en der. Materialen en partij en inkopen, even opslaan en weer door verkopen. En daarnaast natuurlijk FC Gro ningen. Kijken, meeleven en nagenieten in de Hattrick's Pub bijvoorbeeld. Maar vooral het kijken en beleven. "Ik heb het naar mijn zin in Euroborg, het is een van de mooiste stadions van Nederland". Werk, kwaliteit en certificaten Het Groningse familiebedrijf heeft voor het komende jaar ook alweer genoeg werk in de portefeuille. Sterker nog er wachten nog een aantal leuke projecten, b.steen- huis sloopwerken bv richt zich niet alleen op de sloop van kantoor- en utiliteitsbouw, maar is daarnaast tevens actief in de pet- www.fcgroningen.nl rochemische industrie. "Wij willen name lijk niet afhankelijk zijn en kijken graag verder. Bovendien kan je tegenwoordig simpelweg niet stil blijven zitten. We heb ben 45 man aan het werk, bijna allemaal uit de regio. Ons kent ons he. Dat is leuk, maar uiteindelijk ook een hoop verant woordelijkheid. Gelukkig zijn we echt een team, een soort ketting, hebben elkaar allen nodig om alles te laten slagen. Ik probeer alles zo goed mogelijk aan te stu ren. Daarnaast zorg ik continu voor de beste kwaliteit en de beste technieken voor klant en eigen personeel". De kwaliteit en het continu verbeteren, dat leeft heel sterk bij Henry Steenhuis. Uitein delijk natuurlijk om vakwerk af te leveren en zich zodoende goed te blijven profileren in de markt. B. Steenhuis Sloopwerken bv heeft naast deze kennis en ervaring ook alle nodige certificaten in huis (Sloopcertifcaat SBC SL007, KOMO-procescertifcaat BRL5050, ISO 9001VCA-certifcaat en Lidmaatschap BABEX)."We willen voorop blijven lopen, het is van belang onze klanten en opdrachtgevers te laten zien dat we inves teringen blijven doen in kwaliteit. Daar naast vind ik het belangrijk dat ai onze uit voerders, de uitvoerdersdiploma's hebben. En die hebben ze dan ook allemaal!" De klanten van B. Steenhuis Sloopwerken zit ten vooral in de drie Noordelijke provin cies, maar ook in de rest van Nederland doet het bedrijf veel werk. Voor de over heid, woningstichtingen, bouwbedrijven en voor particulieren. Voetbalfan Henry Steenhuis is al jaren echte fan van de FC. Ook hij heeft de stap gemaakt van ORG naar Hattrick's Club en is wekelijks op de tribunes te vinden. "FC Groningen - SC Heerenveen zal me altijd bijblijven. Wat een sfeer, het kon niet beter. En dan onze buren verslaan met overmacht, geweldig. Ik heb genoten van het hele team, maar vooral van types als Nevland en Buijs. Spelers met een ijzeren mentaliteit, ze blij ven knokken voor de club en anderzijds blijven het nuchtere kerels". B. Steenhuis Sloopwerken bv is businessclub lid, maar toch zie je Henry niet alleen maar 'netwer ken'. "Ha, ha, nee hoor. Natuurlijk neem ik wel eens klanten mee en zoek ik vaak eens bekende klanten en relaties op in de businessroom, toch kom ik voornamelijk met bekenden en of personeel. We genie ten echt van een dagje voetbal. Dat is voor ons het belangrijkste. Een leuke bijkom stigheid is dat we zo ook een steentje bij dragen aan ons duppie. Ik blijf een echte Grunningerl". Dat klopt. Aan het einde van het gesprek werd Henry Steenhuis nog gevraagd of het in Scheemda allemaal nog bevalt. "Wat? Ik ga nooit uit Scheemda weg!" Informatie over de sloopwerkzaamheden, het diamantboren en of de asbestsane- rings werkzaamheden kunt u vinden op www.steenhuis-sloopwerken.nl Bellen kan ook, het telefoonnummer is 0597-592255. eredivisie" Zowel bedrijven als particulieren kunnen op industrieterrein Eextahaven in Scheemda terecht voor diverse soorten en maten bouwmaterialen. Spijkervrije houtproducten bij voorbeeld, die ook nog eens op maat gemaakt kunnen worden. U kunt hierbij denken aan balken, kozijnen, deuren, kasten, ramen, plaatmateriaal, radiatoren etc. Het leuke is dat u het direct in de auto kunt laden en.nog tegen voordelige prijzen ook. Kom gerust eens langs aan de Haven Zuidzijde 9-11 Eextahaven, Scheemda. Of bel eerst even naar 0597 - 591503.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 53