y a, /Verheijen Bedrijfswagens bv CT Verheijen Bedrijfswagens is een snelgroeiende en moderne bedrijfswagenorganisatie die als zelfstandige unit deel uitmaakt van de bekende Autodröme Groep. Ons bedrijf is actief in de provincies Groningen en Drenthe met een enorm breed leveringsprogramma van een kleine bestelwagen tot een zware vrachtwagen combinatie van 50 ton. "Uw partner in transport". Dit zijn loze woorden als je hier geen goede invulling aan geeft. Het is voor ons enthousiaste team van specialisten elke dag weer een uitdaging om deze woorden waar te maken. Onze verkopers in de buitendienst bezoeken nieu we en bestaande relaties voor verkoop en nazorg. Zij zijn een vertrouwd gezicht in de regio waarin ze werken. Hierbij worden zij ondersteund door onze verkoopbinnendienst en de technische spe cialisten op onze vestigingen. Zij zien erop toe dat alle gemaakte afspraken worden nagekomen. Met het leveringsprogramma van 7 merken heeft Verheijen Bedrijfswagens altijd een passende oplos sing voor uw transportproblemen. Stilstand kost geld, daarom zullen wij dit tot een minimum beperken met ons gedegen netwerk met 4 vestigingen in Groningen en Drenthe. U kunt bij ons terecht voor onderhoud, reparatie en vervangend vervoer. Met onze internatio nale 24-uurs service staan wij rondom de klok tot uw dienst. Wij zijn ervan overtuigd dat dit een onmisbare schakel is voor een goede relatie met een tevreden klant. Wij hopen u binnenkort in een van onze vesti gingen of bij u aan het bedrijf te mogen ontmoeten. VERHEIJEN BEDRIJFSWAGENS, uw partner in transportis klaar voor de toekomst. Met vriendelijke groet, Verheijen Bedrijfswagens Jan de Vries directeur Vestigingen Hoogeveen 0528 - 223500 Groningen 050 - 5025710 Assen 0592-343141 Emmen 0591-670400 www.verheijenbedrijfswagens.nl www.autodrome.nl www.fcgroningen.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 46