CENTRIC f ff De Hoofdrolspeler IT-SCLUTIOWS Geboortedatum: 12 september 1983 Geboorteplaats: Amsterdam Lengte: 1 m88 Gewicht: 81 kg Contract vanaf: 2004 Contract tot: 2009 Vorige clubs: FC Abcoude, Ajax, FC Volendam Eerste competitiewedstrijd bij FC: FC Groningen - RKC Waalwijk (15-08-2004) Seizoen 2001/2002 2002/2003 2003/2004 2004/2005 2005/2006 Totaal club FC Volendam FC Volendam FC Volendam FC Groningen FC Groningen duels goals "Afgelopen zaterdag stond ik weer in de basis tegen ADO Den Haag. Nu hoop ik dat ik in de rest van het seizoen nog een reeks kan neerzetten waarin ik fit ben. Het is altijd balen als je gebles seerd bent, maar het is ook altijd zaak zo snel mogelijk te zorgen dat je weer fit bent. Na het duel tegen ADO Den Haag was ik helemaal leeg, maar heb ik gelukkig nergens meer last van gehad. In de slotfase ben ik veel op het midden veld ingeschoven, maar conditioneel merkte ik dat niet extra. Met de fitheid zit het dus wel goed." Topper "Een wedstrijd tegen Ajax is er altijd wel één waar je naar uitkijkt als voetballer. Het is een enorme uitdaging om tegen Ajax te mogen spe len. In de ArenA hadden we voor de pauze nog niet echt door hoe kwetsbaar Ajax eigenlijk was en gingen we pas vrijuit voetballen toen zij al met 3-0 voor stonden. Toen we ze onder druk zetten, bleken wij voetballend aardig mee te kunnen. Op die manier willen we nu in ons eigen Euroborg natuurlijk starten tegen Ajax. Al is het logisch dat we zo spelen, omdat we dat in feite in alle thuis wedstrijden doen. Bij Ajax is sindsdien natuurlijk wel het één en ander veranderd. Zo staat bij Ajax nu Klaas Jan Huntelaar in de spits. Die was er op 27 december nog niet bij." "Bij Ajax spelen momenteel nog maar weinig jongens met wie ik daar in de jeugd heb samen gespeeld. Toch blijft spelen tegen je oude club altijd iets speciaals hebben. Dat Groningen voor het laatst in 1988 van Ajax won in het Ooster park, dat wist ik niet. Misschien heeft de FC tra ditioneel toch moeite met het type spel van Ajax? Het is natuurlijk een mooie motivatie om achttien www.fcgroningen.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 16