"Spelen tege Ajax is een uitdaging De Hoofdrolspeler CENTRIC Gijs Luirink Na een jaar revalideren was hij dit seizoen klaar om wekelijks zijn opwachting te maken bij FC Groningen. Door kleine kwetsuren kwam hij tot dusver echter nog niet tot een serie van meer dan vijf basisplaatsen. Inmiddels is hij wel weer helemaal fit en hoopt hij de rest van de compe titie van waarde te zijn voor het team. "Na afloop van de wedstrijd tegen ADO was ik wel kapot maar ik heb geen last meer gehad,aldus Gijs Luirink. 'T-Sor. UTIONJ Ia een reeks van vijf basisplaatsen in sep tember en oktober, raakte Luirink gebles seerd aan zijn enkel. Het kostte hem drie wedstrij den. "Daarna volgde een mooie periode met hele speciale wedstrijden zoals het afscheid van het Oosterpark, de laatste bekerwedstrijd en tussen Kerst en Nieuwjaar uitduels bij Ajax en Roda JC. In Kerkrade pakte ik een domme gele kaart, waardoor ik voor de thuiswedstrijd tegen SC Heerenveen geschorst was. Het was jammer dat ik zelf in die wedstrijd niet mee kon doen." Opnieuw lag de centrale verdediger er vervolgens een tijdje uit. "Met een blessure aan mijn enkel band. Daardoor heb ik ongeveer een maand moe ten herstellen. Bij RKC heb ik weer voor het eerst een paar minuten gemaakt. Ook heb ik een uurtje in het tweede gespeeld. Tegen Feyenoord heb ik negentig minuten als rechtsback gespeeld. Bij Wil lem II zat ik op de bank omdat de verdediging het in de weken ervoor goed had gedaan. Bovendien had ik in die week maar één keer met de groep getraind." www.fcgroningen.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 15