Serie goed afgesloten, nieuwe krachtproef begint 5 De tussentijdse doelstelling voor ons eerste elftal om vijftien punten uit vijf wedstrijden tegen de onderste ploegen uit de Eredivisie te halen, is met vlag en wimpel gehaald. Met de in drukwekkende cijfers van 18 doelpunten voor en 2 tegen heeft Ajax zich vaster op de vierde plaats genesteld, en kan de ploeg met een schuin oog naar de plaatsen daarboven kijken. Negen van de 18 treffers in de reeks werden gemaakt door Klaas Jan Huntelaar. Zo'n indrukwekkende reeks doelpunten kan alleen tot stand komen door een uitstekende teamprestatie. Veel spe lers hadden met hun specifieke kwaliteiten hun bijdrage aan de goede serie en het is duidelijk zichtbaar dat het eerste elftal steeds meer als een hecht collectief opereert en de 'beleving', zo als onze coaches dat noemen, in steeds grotere mate terugkeert in de selectie. Vandaag treft Ajax een tegenstander van een andere orde van grootte: PSV staat bovenaan in de Eredivisie en de landstitel lijkt ook dit seizoen naar de Eindhovenaren te gaan. Althans, de voorsprong op de nummer twee bedraagt zeven punten met nog zeven wedstrijden te spelen, maar Ajax zal er alles aan willen doen om, in deze honderdste competitiewedstrijd tussen de beide topploegen, de balans in de ArenA tegen PSV een mooier aanzien te geven. Zeker als we nog denken aan de uitwedstrijd... Het treffen met PSV, de vijftigste Amsterdamse editie van de 'traditional', vormt het begin van een nieuwe reeks wedstrijden waarin Ajax moet laten zien dat het de laatste maand flinke progressie heeft geboekt. Over drie dagen wacht de Ajacieden een nieuwe krachtproef. Dan speelt de Amsterdamse trots in Milaan de returnwedstrijd tegen Internazionale. Ik wens ons elftal veel succes in de komende periode en de sup porters een fijne voetbalavond. Maarten Fontein Uitgever: Ajax i.s.m. i www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement: Robert Bisschops Redactie: Saar van Bueren Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Bregje Wouters Joris Zandbergen Medewerkers: Simon Keijzer Patrick Leemans Hennie Schuurman Pauline Siemers Arnout Verzijl Charlotte Zandbergen Advertentie-acquisitie: Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie: Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving: ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director: Gerard Hertsenberg, opmaak Jan Kuiper Druk: Van derWeij bv, Hilversum Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Ajax Kick Off> PSV

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5